SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Zaim Güngör

İzmir Havaalanı Araba Kiralama

İzmir Havaalanı Araba Kiralama
Bu haber 09 Kasım 2016 - 13:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Araç kiralamaktaki asıl amaç hiç şüphesiz işlerimizi daha kolay bir şekilde halletmek için tercih edilmektedir. Türkiye’nin her ilinde her ilçesinde araç kiralama hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır. Özellikle havalimanlarının oto parkının kiralık araçlarla dolu olması da bir gerçektir. Çünkü havalimanları şehirlerin çıkış kısımlarında olduğu için şehir merkezine gitmek için ya servislerden faydalanılacak ya da toplu taşıma araçları kullanılacak. Toplu taşıma araçları ile gitmek istenilen yerlere neredeyse tüm İzmir’i dolaşarak gitmek gerekebilir. Bu sebeple uçaktan inen kişilerin birçoğu bu tarz yol serüvenine dâhil olmamak için İzmir havaalanı araba kiralama hizmetini tercih etmektedirler.
Araç kiralamak isteyen bir kişide aranılan bir takım özelliklerin bulunması gerekir. Öncelikle 18 yaşını doldurmuş olan kişilere araç kiralama hizmeti verilebilir. Ancak sadece 18 yaşını doldurması gerekmiyor. Bunun yanı sıra bu kişinin ehliyetinin de olması gerekmektedir. Araç kiralandıktan sonra ücreti peşin olarak alınmaktadır. Benzin ya a mazot göstergesi neredeyse kişi de aynı göstergede bırakmak zorundadır. İzmir oto kiralama hizmetinden faydalanacak olan kişilere araçlar temiz bir şekilde teslim edileceği için sizin de temiz bir şekilde teslim etmeniz istenmektedir. Aracı temizletecek ya da yıkatacak kadar zamanım olmadı diyenler için araç yıkama bedeli de istenebilmektedir. İşin özü siz araba yıkatma ücretini verin biz yıkatalım gibi düşünülebilir.
İzmir’e iş görüşmesi olarak gelen bir kişi havalimanında uçaktan indikten sonra görüştüğü iş adamları sayesinde anlaşmaya vardıktan sonra İzmir şehrine bir firma açmayı düşünüyorsa bizler yine kurumsal firmalar için geniş araç filolarımız ile istedikleri arabaları kiralama konusunda kendilerine en uygun fiyatlarla tekliflerimizi sunmaktayız. A’dan Z’ye araç kiralama konusunda akılınıza gelebilecek her türlü hizmeti sizlere sunan firma olarak bizi tercih etmeniz için aklınızda hiçbir sorun kalmamalıdır. İzmir havalimanı araç kiralama hizmetinden sorunsuz bir şekilde faydalanmak ise tamamen bizlerle tanışmanıza bağlıdır. Sizi mağdur edecek personellerimizin bulunmadığı gibi sizleri yarı yolda bırakacak araçlarımız da bünyemizde kesinlikle bulunmamaktadır. Sizler için konforlu araçları tercih etmemiz ise sağlığınızı düşündüğümüz içindir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA