SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

KALİTELİ PAS VE BETON SÖKÜCÜLER

KALİTELİ PAS VE BETON SÖKÜCÜLER
Bu haber 17 Ekim 2016 - 18:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kaliteli Ürünlerle İşinizi Daha Rahat Yapın

Beton sökücü araç ve ürünler daha çok endüstriyel ve inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Ülkemizde bilindiği gibi inşaat sektörü oldukça geniş bir alan kaplamakta. Bu yüzden piyasada İnşaat sektörüne ait ürün ve teçhizatlar çok fazla yer almaktadır. Bu kadar geniş bir piyasa da hem kaliteli hem de maliyeti size uygun olabilecek bir ürün bulmak biraz zorlaşıyor. Özellikle inşaat sektörü kaliteli ve sağlam bir  yapıyı gerektirir. Sizler de bu alanda hizmet veriyorsanız güven duygusunu arttırmak için kaliteye önem vermelisiniz. Kalite ile hem müşteri memnuniyetini arttırabilir hem de karlarınızı arttırabilirsiniz. Piyasada çıkan ürünleri iyi bir şekilde incelemeli ve alacağınız ürün hakkında doğru karar vermelisiniz. Mesa Kimya gibi kaliteli üretim yapan firmaları tercih etmek her zaman yararınıza olacaktır.

Hayatınızı Kolaylaştıran Çözücü Kimyasallar

Pas sökücü ve beton sökücü ürünler de inşaat sektöründe ve fabrikalarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Bu yüzden bu ürünlerin alımlarında dikkatli olmak gerekir. Beton sökücünün genel özelliklerine bakacak olursak eğer; uygulandığı tabaka üzerindeki beton, çimento, kurumuş çimento artıkları, tortu, kireçli yapılar ve harç artığı gibi atıkları kolayca temizleyen bir üründür. Tüm bu saydığımız gerekçeler bile kalitenin önemini göstermektedir. Yüzeyleri tahrip edebilen ürünleri tercih etmek istemezsiniz.

Ayrıca beton sökücülerin yanı sıra, bulunduğunuz bölgeye göre pas sökücü ürünleri de tercih etmeniz gerekebilir.

Sağlığa Zararı Olmayan Çözücüler

Bu ürünlerin güvenilir olup olmadığı hakkında aklınıza soru işareti takılabilir. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki bu beton çözücülerin insan sağlığına zararlı bir etkileri yoktur. İçerisinde bulunan koruyucu maddeler ile de kullanıldığı yapı ve yüzeylerde aşındırma yapmaz. Çoğu beton sökücüler kullanıldığı yüzeyin büyüklüğü oranında su ile karıştırarak kullanılır. Fırça ile silme şekliden kullanıldığı gibi spreyleme yöntemi ile de yapılabilir. Beton sökücü ürünlerin kullanımından sonra mutlaka el temizleme kremi ile ellerinizi yıkamalısınız. Kimyasal atıkların kalmaması için bu önemlidir.

Özellikle çimento üretim faaliyeti gösteren fabrikalarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Çimento fabrikalarının geniş bir alan kaplaması nedeni ile beton sökücü ürünlerde buna paralel olarak kullanılmaktadır. Bu faaliyetler içerisinde mutlaka kaliteli ve TSE onaylı ürünleri tercih etmelisiniz.

Kaynak : http://www.mesakimya.com/sayfa/282/pas-sokucu-cozucu.html

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA