SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Kanser hastası Oğlunu gözünü kırpmadan öldürdü

Bu biyografi 30 Mart 2016 - 18:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Kanser hastası Oğlunu gözünü kırpmadan öldürdü
Kocaeli’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.
Kocaeli’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kanser hastası olan evladını acı çekmesin diye öldüren baba akıllara durgunluk verdi. İddialara göre oğlunun çok acı çektiğini gören acılı baba iki el ateş ederek oğlunu acımasızca öldürdü.
İddialara göre 23 yaşında olan Fatih Biricik bağırsak kanseri tedavisi görüyordu. Ağrılara dayanamayan Fatih Birick babasına çok acı çektiğini ve beni öldürün dediği öğrenildi. Baba oğlunun bu isteğini geri çevirmedi be oğlunu tabancayla öldürdü. Baba oğlunu öldürdükten sonra anne polisleri arayarak olayı ihbar etti ve ardından baba tutuklandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri müdahale yapamadan Fatih Birick’in öldüğünü belirttiler. Olay karşısında şok geçiren acılı annede hastaneye kaldırıldı.
Fatih Biricik olayın şüphesi nedeniyle otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı. Baba oğlunu vurduğu silahla beraber tutuklandı. Sosyal medyada hızlı şekilde yayılan bu haber bazı kanser hastalarını da tedirgin etti. Hayata bağlanmak yerine böyle bir yolu seçen kanser hastası Fatih Biricik babasının elinden çıkan kurşunlarla yaşama veda etti. Babanın oğlunun acı çekmesini istemediği için böyle akıl almaz bir olaya imza atması herkesi şok etti. Polis olayın ardından evde de bazı incelemelerde bulundu. Bazı iddialara göre olayın meydana gelmesi tamamen başka bir problemden kaynaklı. Yapılan otopsi sonucunda cinayetin hangi sebeple işlendiği gün yüzüne çıkacak.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA