Keçiören Metrosu açıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘dan Keçiören metrosunun açılında konuşmuştur. Erdoğan “Bugüne kadar yapmadıkları yol kaşımadıkları hassasiyet kalmamıştır. Ama başarılı çıkamadılar. Bizler birbirlerimize düşüremezler diye açıklama yaptı.

Erdoğan ayrıca “DAEŞ karşı başka terör örgütlerini de destekleyenlerin de oyunlarının Türkiye’nin sahaya indiğinde bozulduğunu ve boşa çıktığını” söyledi. Erdoğan konuşmalarının sonucunda müjdeyi vererek “Keçiören metrosunda fiyatının 2.5 lira olacaktır dedi.

Metronun ayın 15’ine kadar ücretsiz olacak diye duyurdu. Keçiören Metrosun da hattın ülkemiz de milletimizin şehrimize hayırlı olmasını istiyorum. Bu metro da hattın Ankara’ da kandırılmasında yardım edenlerin herkesi tebrik ettiğini söylüyor.

yvyenut_9kwjocapmofc_q gihvlude0ectzjuxoikvwa 2j-xedpxpk-ialloufv2dw 3slkpqvlju-1i4tksy1klw

Yaklaşık olarak 11 yıl Keçiören’de ikamet eden biri olan yaşadığınız bütün zorlukları biliyorum ve bu proje’nin de bitmesi sonucu en az sizin kadar memnun olduğunu söyledi.

cy3muvi5nectcgswih2qfw

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın