SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Keçiören Metrosu açıldı

Keçiören Metrosu bugün açıldı. Atatürk Kültür Merkezi-Keçiören arasındaki mesafeyi 17 dakikaya indirecek metro hattında 9 istasyon bulunuyor.

Keçiören Metrosu açıldı
Bu haber 05 Ocak 2017 - 21:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘dan Keçiören metrosunun açılında konuşmuştur. Erdoğan “Bugüne kadar yapmadıkları yol kaşımadıkları hassasiyet kalmamıştır. Ama başarılı çıkamadılar. Bizler birbirlerimize düşüremezler diye açıklama yaptı.

Erdoğan ayrıca “DAEŞ karşı başka terör örgütlerini de destekleyenlerin de oyunlarının Türkiye’nin sahaya indiğinde bozulduğunu ve boşa çıktığını” söyledi. Erdoğan konuşmalarının sonucunda müjdeyi vererek “Keçiören metrosunda fiyatının 2.5 lira olacaktır dedi.

Metronun ayın 15’ine kadar ücretsiz olacak diye duyurdu. Keçiören Metrosun da hattın ülkemiz de milletimizin şehrimize hayırlı olmasını istiyorum. Bu metro da hattın Ankara’ da kandırılmasında yardım edenlerin herkesi tebrik ettiğini söylüyor.

yvyenut_9kwjocapmofc_q gihvlude0ectzjuxoikvwa 2j-xedpxpk-ialloufv2dw 3slkpqvlju-1i4tksy1klw

Yaklaşık olarak 11 yıl Keçiören’de ikamet eden biri olan yaşadığınız bütün zorlukları biliyorum ve bu proje’nin de bitmesi sonucu en az sizin kadar memnun olduğunu söyledi.

cy3muvi5nectcgswih2qfw

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA