SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Kısa Sürede Hayallerinize Kavuşacaksınız

Kısa Sürede Hayallerinize Kavuşacaksınız
Bu haber 28 Temmuz 2016 - 16:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bayanlar üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, bayanların %78’i partnerlerinin penis boylarından memnun değiller. Bu memnuniyetsizlik neticesinde ise bayanlarda orgazm problemleri meydana geliyormuş. Orgazm sorununun süreklilik arz etmesi ile birlikte de evliliklerde aldatma ve sonlanma durumları ile sık sık karşılaşılmakta. Birlikteliklerinin çıkmaza girmesini önlemek isteyen erkekler ise, penis büyütücü gibi ürünler ile sorunlarının üstesinden gelmek istiyorlar.

Penis boyu problemlerinin günümüzde hormonlu gıdalar sayesinde iyice artması ile birlikte biz de bu yazımızda en iyi penis büyütme tekniklerini ve en iyi penis büyütücü ürünleri incelemeye karar verdik.

Penis Büyütme Teknikleri

Araştırmalarımıza göre günümüzde kullanımda olan 4 çeşit penis büyütme tekniği bulunmaktadır. Bunları kullanım oranına göre listeleyecek olursak şu şekildedir;

  • Penis büyütücü krem,
  • Penis büyütücü pompa,
  • Penis büyütücü hap ve
  • Penis büyütme ameliyatı .

Penis büyütücü kremler ve büyütücü pompalar, direkt olarak yerel bölgeye uygulandığı için büyütme haplarına göre daha kısa sürede ve daha kalıcı sonuçlar göstermektedir. Bundan dolayı da tercih sebebi olarak daha üst sıralarda bulunmaktadırlar.

Penis büyütme tekniklerinden en başarılısı olan büyütücü kremi yazımızın devamında detaylı olarak inceleyeceğiz.  Penis büyütücü hapın çok bir etkisinin olmamasına rağmen tercih edilmesinin en büyük sebebi ise ürünleri etkiliymiş gibi gösteren reklamlar ve ürünün kullanım kolaylığıdır. Hap kullanımına alışkın bir millet olduğumuzdan dolayı, bu tarz ürünler rağbet görebilmektedir.

Penis büyütme ameliyatı ise dünya genelinde en az uygulanan penis büyütme teknikleri olarak bilinmektedir. Sebebi ise ameliyatın ve sonrasının zor olması ile birlikte fiyatlarının çok yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

Penis Büyütücü Krem

Penise uygulanan bu kremler, penis içerisindeki hareketliliği üst düzeye çıkartarak, zaman içerisinde penisin büyüyüp kalınlaşmasını sağlamaktadır. Penis büyütücü krem içerisinde gönderilen kullanım kılavuzuna uyulduğu zaman üründen en iyi etki gözlemlenmektedir.

Her metabolizmaya göre penis uzaması farklılık arz edebiliyor. Kanada Toronto Üniversitesi’nde yapılan klinik çalışmalar sonucunda PeniXL penis büyütücü krem kullanan erkeklerde en az 3 santim penis büyümesi gözlenirken, en fazla olan penis büyümesi ise 7 santim olarak kayıtlara geçmiştir. Deneklerin penis kalınlıklarındaki artış ise %5-10 civarında olmuştur.

Kanada Toronto Üniversitesi’nde denekler üzerinde kullanılan PeniXL isimli penis büyütücü ülkemizde de satışa sunulmuştur.  İnternet üzerinden sipariş vermek isteyenler http://penisbuyutucukremler.com/etkisi.php adresi üzerinden PeniXL kremi inceleyerek sipariş kayıtlarını da oluşturabilirler. Telefon üzerinden PeniXL hakkında bilgi almak isteyenler ise 0242 606 0543 numaralı telefon üzerinden cinsel sağlık danışma ve sipariş hattına 7 gün 24 saat ulaşabilirler.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA