SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Kızlık Zarı Diktirenler Çoğalıyor

Kızlık Zarı Diktirenler Çoğalıyor
Bu haber 17 Mayıs 2016 - 16:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çeşitli sebepler ile bekâretini kaybeden bayanlar evlilik öncesinde kızlık zarı dikimi ameliyatı veya alternatif yöntemlerini tercih ederek düştükleri bu durumdan kurtulmak için arayış içerisine giriyorlar. 2005 yılında kızlık zarı diktirenlerin sayısı 1.300 civarındayken 2016 yılı itibariyle son 1 yıl içerisinde kızlık zarı diktirenlerin sayısı 26.000 civarındadır. Bu rakamlar kesinlik ifade etmeyip doktorlar tarafından verilen tahmini rakamlardır. Ayrıca dikimi yaptırmayıp, sadece muayeneye gelenlerin sayısı da son 10 yılda %650 oranında artış gösteriyor.

Kültürümüzün yozlaşmaya başlaması ile birlikte yasak ilişkilerin çoğalması kızlık zarı dikimi yaptıranların sayısının artış göstermesindeki en büyük sebep olarak gösteriliyor. Fakat şunu da unutmamak gerekir ki az da olsa bazı bayanların bekâret zarı doğuştan olmadığı için kanamazken, bazılarının ise esnek olduğu için ilk ilişkide kanama meydana gelmeyebiliyor. Ayrıca birçok etkenden dolayı da kızlık zarı yırtılabiliyor.

Kızlık Zarı Dikiminin Alternatifi

Kızlık zarı dikimi fiyatlarının yüksek olması, her şehirde ameliyatın gerçekleştirilmemesi, bayanların ameliyata karşı olan korkuları neticesinde Japon bilim adamları kızlık zarı dikiminin alternatifi olan yapay kızlık zarı isimli ürünü icat ettiler. Yapay kızlık zarı dikim ile aynı sonucu vererek bayanların hayatlarını kurtarabiliyor. Çok basit bir çalışma mantığı olan ürün genital bölgeye yerleştirilerek birleşme sırasında vajinadan kan gibi akmaya yarıyor. Bu şekilde erkekler bayanları kız sanabiliyorlar.

Ürün 1993 yılında Japonya’da icat edildi ve yapay kızlık zarı sitesinde 2010 yılında Türkiye’de satılmaya başlandı. Kısa süre içerisinde büyük ilgi gören ürün daha sonra yayılarak Arap ülkelerinde de satılmaya başlandı. Özellikle Mısır’da yapay zara karşı çok büyük ilgi oldu ve satışını yapan kişilerin idam edilmesi ile birlikte satışı yasaklandı. Umudunu kaybeden birçok genç kısa umut ışığı olan sahte kızlık zarı kullanımı da oldukça basit. Kullanımını merak eden bayanlar http://kizlikdikimi.net/kullanimi adresinden detaylı bir şekilde bilgi alabilirler.

Kızlık zarı diktirmenin fiyatları 2500 TL civarında olurken, alternatifinin fiyatı ise sadece 199 TL. Ayrıca bayanların ilk ürünü tek başlarına test edip sonucu görmeleri için de ürün içerisine 2 adet konularak gönderiliyor. İlk kızlık zarını tek başına test eden bayan sonucu görüp içini rahatlatıyor ve diğer ürünü de ona göre rahat bir şekilde kullanabiliyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA