SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Lancome Ayrıcalığı

Lancome Ayrıcalığı
Bu haber 10 Mayıs 2016 - 23:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Hassas bir cilt tipine sahip olmam, kullanacağım kozmetik ürünlerin tamamen güvenli olması konusunda beni zorluyor. Herhangi bir markanın ürününü kullanmaya kalktığımda kuruma, pul pul dökülme, kızarıklık gibi sorunlarla da uğraşmam gerektiğini bir süre önce kötü deneyimlerle öğrendim. En başta kullandığım ürünlerden kaynaklandığı aklıma gelmemişti ve bir cilt hastalığım olduğunu düşünmüştüm. Dermokozmetik ürünler hakkında dermatolog ile yaptığım görüşmede her şey açığa çıktı.

Cilt bakım ürünleri için biraz daha özenli olsam da, makyaj malzemelerinin seçiminde sadece renk gibi unsurlara dikkat ediyordum. Oysa sağlıklı bir cilt için yüzümüze sürdüğümüz her şeye dikkat etmemiz gerekiyormuş. En basit makyaj malzemesinin bile alerjik reaksiyonlardan cildin erken yaşlanmasına kadar varan pek çok etkisi olabiliyormuş. Mış, muş diyerek anlatıyorum, çünkü ben de bunları dermatologdan öğrendim. Ondan sonra da yaptığım ilk iş eve gidip kullandığım ürünleri incelemek oldu. Dermokozmetik olmayan tüm cilt bakımı ve makyaj malzemelerini hemen çöpe attım ve kendime yeni ürünler almaya karar verdim. http://www.dermokolik.com/?B=Marka bana bu konuda çok yardımcı oldu. Bir anda tüm cilt bakım ürünlerini ve makyaj malzemelerini yenilemek epey maliyetli olacak diye korkarken, sitede pek çok üründe çok ciddi indirimler olduğunu fark ettim. Lancome ürünlerini önceden de duymuştum. Kullanan herkesten olumlu yorumlar alan markanın hem cilt bakımında hem de makyaj ve parfümde dünyanın önde gelenlerinden olması beni yönlendirdi. Temizleyici, tonik, nemlendirici, göz çevresi bakım kremi, fondöten, allık, kısacası aklınıza gelebilecek tüm cilt bakım ve makyaj malzemelerimi Lancome ürünlerinden seçtim ve siparişimi verdim. Birkaç gün de olsa beklemek benim için zordu. Siparişim geldiğinde nasıl sevinç naraları attığıma inanamazsınız.

Yeni cilt bakım ürünlerimi ve makyaj malzemelerimi kullanmaya başladığımdan beri cildimdeki değişim beni bile şaşırttı. Kızarıklıklar, kurumalar gibi sorunlardan eser kalmadığı gibi, kaliteli ürünlerle yapılan makyajın da gerçekten insanı çok değiştirdiğine tanık oldum. Bundan sonra farklı bir marka tercih etmem söz konusu bile olamaz. Bir de kendimi şımartmak için sipariş ettiğim Lancome Hypnose var ki; herkesin parfümün ne diye sormasına neden oluyor. Baştan aşağıya yenilenmek bu olsa gerek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA