SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Lazer Epilasyon Merak Edilenler

Lazer Epilasyon Merak Edilenler
Bu haber 02 Kasım 2016 - 14:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kadınlar yaratılışları gereği birçok sorunla baş etmeye çalışmaktadırlar. Ağrılar, stres ve kararsızlık da zorlu dönemleri tetikleyen faktörlerden birkaç tanesidir. Örneğin bu mücadele ettikleri sorunlar düşünüldüğünde en büyüklerinden biri her ay hatta bazen ay içerisinde iki kere güzellik salonlarına giderek ağda yaptırmalarını gerektiren tüy problemidir. Bu problem için teknoloji sayesinde bir çözüm üretilmiştir ancak bu çözüm için de insanların kafasında birçok soru işareti bulunmaktadır. Yöntem Lazer Epilasyon olarak adlandırılmakta ve gitgide yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kadınların en büyük sorunlarından biri olan tüy problemi lazer epilasyon sayesinde yok olmaktadır çünkü ağda yaptırmaları gereken tarihi biraz bile geciktirdiklerinde eteklere, elbiselere ve şortlara veda etmek durumunda kalmaktadırlar. Ancak lazer ile bu sıkıntıdan ömür boyu kurtulmak mümkündür.

Lazer Epilasyon Nedir? Dikkat Edilen Noktalar Nelerdir?
Lazer epilasyon son yıllarda sıklıkla tercih edilen ışınlar yoluyla kıl köklerini zayıflatarak ömür boyu tüylerden kurtulmayı vaat eden bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde süresiz olarak ağda sıkıntısından ve acı çekmekten kurtulmanız mümkündür. Merkezimizde lazer epilasyon öncesi dikkat ettiğimiz noktalardan biri bize gelen müşterimizin ten rengi ve kıl rengi ile kombinasyondur çünkü bu eşleşme seansların uzunluğunu da bir bakıma belli etmektedir. Örneğin açık kıl rengine sahip müşterilerimizde bu seanslar uzun sürebilecekken tüy rengi koyu olan kadınlar daha kısa süren seanslar sonucunda tüy probleminden ömür boyu kurtulmaktadırlar.

Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen bu lazer epilasyon ankara yöntemi ile tüylerinden kurtulabilecek olan kadınlar için istedikleri kıyafeti istedikleri zamanda özgürce giyebilmek artık bir rüya olmaktan çıkacaktır. Bize başvuran müşterilerimizle de ilk olarak sorularını cevaplayarak başlamaktayız. Ciltlerine ışın almalarının zararlı olduğunu ya da işe yaramayacağını düşünen kadınlarla denemeler yapıp sorularını cevaplıyoruz ve tereddütlerini ortadan kaldırıyoruz. Ardından seansların uzunluğunu anlayabilmek için kıl köklerindeki sertlik vb. faktörleri inceliyoruz. Eğer sert köklere sahip hastalarımız var ise onlara seansların uzun olabileceğini söylüyoruz ancak bu elbette ki pek çok başka faktöre de bağlıdır. Bilgi Medikal Estetik Hekimi Dr. Mehmet Akgün

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA