SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Haber:Berk ARSLANTÜRK
Usta oyuncu ve tiyatrocu Levent Kırca geçtiğimiz yıl yakalanmış olduğu kanser hastalığını tedavi görmesine rağmen yenememiş ve hayata gözlerini yummuştu. Bir dönemin en ünlü komedyenlerinden olan Levent Kırca’nın ölümü derin üzüntü yaratmıştı. Usta oyuncunun Oya Başar ile evliliğinden olan Umut Kırca ve Ayşe Kırca isimli çocukları da üzüntülerini dile getirmişlerdi.
Hastalığının son evresinde eski eşi Oya Başar’ın kendisini ziyaret etmediğini ve aramadığını söyleyerek eski hayat arkadaşını vefasızlıkla suçlamıştı. Ölmeden bir ay önce vermiş olduğu bir röportaj sırasında maddi sıkıntılarının olduğunu ve bu yüzden zor zamanlar yaşadığını anlatmıştı. Ünlü oyuncunun ölümünden 1 yıl sonra ilginç bir gerçek ortaya çıktı.
Ünlü komedyenin Umut Kırca ve Ayşe Kırca isimli çocukları babalarından kalan mirası reddetmek için mahkemeye başvurmuşlar ve mahkeme tarafından yapılan inceleme sonucunda ise kabul görmüştü. Borçlarının fazla oluşundan dolayı bu borçları üstlenmek istemeyen çocuklarının bu şekilde bir adım attıkları konuşulmuştu. Yapılan araştırmalar sonucunda gerçek ortaya çıktı. Ünlü komedyenin çevresine ve bankalara 350 400 bin lira değerinde borçlarının olduğu ve çocuklarının bu borcu üstlenmemek için bu adımı attıkları öğrenildi. Miras reddi ile birlikte yakınlarının ne alacaklardan ne de borçlardan sorumlu olacakları ortaya çıktı.

Levent Kırca’nın miras reddinin detayları ortaya çıktı

Haber:Berk ARSLANTÜRK Usta oyuncu ve tiyatrocu Levent Kırca geçtiğimiz yıl yakalanmış olduğu kanser hastalığını tedavi görmesine rağmen yenememiş ve hayata gözlerini yummuştu. Bir dönemin en ünlü komedyenlerinden olan Levent Kırca’nın ölümü derin üzüntü yaratmıştı. Usta oyuncunun Oya Başar ile evliliğinden olan Umut Kırca ve Ayşe Kırca isimli çocukları da üzüntülerini dile getirmişlerdi. Hastalığının son evresinde […]

29 Mart 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA