SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

LİFTLİ TAŞIMA LİFTLİ NAKLİYE – FRİGO VE FUAR TAŞIMACILIĞI

LİFTLİ TAŞIMA LİFTLİ NAKLİYE – FRİGO VE FUAR TAŞIMACILIĞI
Bu haber 22 Haziran 2016 - 19:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Taşıma ve nakliye firmalarının gerçek mi, doğru mu, sahte mi, dolandırıcı mı, yasa dışı mı gibi sorular günümüzde nakliye ihtiyacı duyan vatandaşlarımızın kafasında büyük bir soru işaretidir.. Taşıma firmalarında dönen bazı kirli oyunlardan haberiniz yok ve nakliyat yaptırmayı düşünüyorsanız bir nevi potansiyel olarak kurban sayıldığınızı bilmenizi isteriz. Her nakliye firması güvensizdir diye birşey elbette demiyoruz. Fakat liftlikamyon.com gibi güvenilirliftli taşımacılık firmalarını öneririz. Şehrimizde ve ülkemizde yasal olmadan ortaya çıkan binlerce nakliyat firmasının olduğunu ve milyonlarca yurttaşa da soyulacak müşteri parası veya değerli eşyaları olarak bakan insanlar maalesef aramızda yer edinmiştir. Nakliyat sektörünün denetimsiz olmasıyla birlikte mevcut risk olayının diğer durumlara göre çok daha üst seviyelerde olduğunu sizlere anlatmak istiyorum. Bu tarz nakliyatçılar taşıma yapmadıkları gibi ne bir firmaları ne de araç veya personelleri vardır. Bunlar düpedüz yurttaşı soymak, dolandırmakla uğraşan gaspçı kişilerden ibarettir.

Resim

Nakliye sizlere bahsedecek olursak, vergi levhasına sahip, mükellef olan ve vergisini düzenli ödeyen, tüzel bir kişiliğe sahip olan firmadır. Firmalar yasal sorumluluk gereği içerisinde vergi levhasını gözle görülebilecek şekilde bir konumda tutması zorunluluğu vardır. Ofise gitmenizle birlikte etrafta vergi levhası bulunmayan nakliyat firmalarından uzak durmanız gerektiğini sizlere bir kez daha belirtmemizde fayda olacaktır. Üstelik vergi levhanızı görebilirmiyim şeklinde sormanız ve size karşı dönüşün sert ve tepkili olması halinde maliyeye şikayet ederek bu tarz dolandırıcıları tespit edilmesinde yardımcı rol oynayabilirsiniz. Sizler de liftli nakliye, liftli taşıma gibi ihtiyaçlarınız olduğunda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Nakliyat firması vergi levhası ve tüzel kişilik haliyle birlikte yasal kimliği olan sektörün önde gelen nakliyat firmalarından birisi olduğunu sizlere belirtmek isterim. Sizlerde profesyonel olarak bu işlemleri gerçekleştirmek ve yapılan iş doğrultusunda emek hırsızlıklarına yol vermeden güvenli taşımacılık sistemini istiyorsanız, en doğru kişiler ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Çalışmış olduğunuz firma ile ilgili bir sıkıntı yaşamadığınız ve memnun kalmanız halinde çevrenize de bu firmayı önererek bilgi sahibi olunmasını ve oluşabilecek aksiliklerin önüne geçilmesinde katkıda bulunabilirsiniz. Profesyonel nakliye, frigo taşımacılık konusunda uzman nakliyat firmamız siz değerli kullanıcılarımızın eşyalarını güvenli ve sigorta kapsamı içerisine dahil ederek hizmet anlayışını sürdüren, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda hareket ederek tamamen onların istekleri doğrultusunda hareket eden bir firma olarak her geçen gün daha da büyüme yolunda emin adımlarla gittiğimizi belirtmek istiyorum.

Nakliyat Firması için diğer önemli bir bilgi ise, araçların kime ait olduğu ve yetki belgesi sayesinde güvenliği bir an olsun bırakmamaktadır. Aracı olmayan firmalar, komisyoncu firmalar olduğunu ve sizin işlerinizi alarak, bu işlemi başka firmalara satan kişilerdir. Sizin sırtınızdan geçinerek haksız kazanç elde eden bu kişiler dolayısı ile nakliyat sektörü zedelenerek güven sorununun ortaya çıkmasında büyük pay sahibidir.

Nakliyat firması için daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir, yeterli bilginin alınmasıyla birlikte bizimle çalışmak isteyen kişilerin memnuniyetle karşılayacaklarımızı bilmesini, çalışma yapmayacak olan kişilerinde üst kısımda belirtmiş olduğum durumlara dikkat etmesini rica ederiz. Bizlere liftli taşımacılık, liftli nakliye, frigo taşımacılık ve fuar taşımacılığı gibi konularda ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA