SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

metin2 editsiz pvp serverler emek server Tanıtımı sayfası

metin2 editsiz pvp serverler emek server Tanıtımı sayfası
Bu haber 03 Temmuz 2016 - 17:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Metin2 online oyunu birçok farklı kategoriye ayrılarak çeşitli şekillerde uzun zamandır hizmet veren oyunlar arasındadır. Oyunun aşırı rağbet görmesi üzerine günümüzde çeşitli serverlar açılmıştır ve oyunun orijinalinin aksine yeni özellikler ve yeni görüntüler eklenmiştir. Son zamanlarda ise editli ve editsiz serverler olarak 2’ye ayrılmış durumdadır. Editli serverlarda oyun yöneticisi tarafından yapılmış olan oranı yüksek itemler TL ya da benzeri şeyler karşılığında satılmaktadır. Para ile item alanlar diğer oyunculara karşı daha güçlüdür. Bu yüzden son zamanlarda editli serverlara rağbet azalmıştır.

Metin2 editsiz serverlarda ise daha eğlenceli oyunlar kullanıcıları beklemektedir. Bu anlamda yeni başlayanlar için editsiz serverları tavsiye ediyoruz. Çünkü daha kalabalık bir kitle ile oyuna başlayabilir ve çok güzel savaşlar da yaşayabilirsiniz. Karakter seçiminizi yaparak oyuna hemen başlayabiliyorsunuz. PVP serverlar içerisinde artık görevlere rağbet edilmiyor. Çünkü oyuna başladığınızda istediğiniz her şey size verilmiş olarak başlıyorsunuz. Bu yüzden tanıtım sitelerini de takip ederek son açılan editsiz serverlara kayıt yaparak başlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde daha güzel vakit geçirmek ve görevlere fazla katılmak istemiyorsanız da bu serverlarda çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Metin2 oyunu artık tüm dünyada oynanmaktadır ve bu konuda birçok PVP server açılmaktadır. Bu serverlar açılmaya başlandığı günden beri TR serverları da eskisi gibi ilgi görmemeye başlamıştır. Editli serverların artık paralı bir oyuna dönüşmesi ve tercih edilmemesi, oyuncuları editsiz serverlara yöneltmiştir. Bu serverların günden güne artmasıyla birlikte TR serverlarında oyuncu sayısız ciddi anlamda kayıp yaşamıştır. Ayrıca emek ya da ws’lik gibi birçok türde metin2 yayınlanmaya da devam edilmektedir. Belirli aralıklarla açılan metin2 PVP serverları sayesinde oyuncular hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu serverlarda ayrıca güvenilirlik açısından tüm oyun açıkları düzeltildiği için rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Metin2 oyununda editsiz serverları tercih eden oyuncular ilk olarak oyuna başlamayı tercih etmektedir. Tercih edilen serverlar hakkında öncelikle bir takım bilgilere sahip olmanız da gerekiyor. Bu yüzden tanıtım sitelerinde birçok server hakkında bilgi ve metin2 PVP serverleri hakkında duyurular da yayınlanmaktadır. Günlük olarak takibini sağlamalı ve metin2 gelişmelerini yakından takip etmelisiniz. Gerçek oyunculara hizmet etmek için kurulmuş olan bu serverlara ilgi şu sıralar çok büyük. Kendinizi en güçlü olarak oyuna başlarken en güzel itemlerle savaşlara katılabileceğiniz bu serverlarda çok güzel vakit geçireceksiniz. Hilesiz bir oyun sunan ve zaten hileye gerek olmayan bu serverlarda güzel arkadaşlıklar kurabilir ve beraber savaşabilirsiniz. Günümüzde bu serverların oyuncu sayısı artmaya devam etmektedir. Hilesiz bir şekilde oynayan kişiler olduğu sürece metin2 editsiz serverlar da olması gereken yerde tercih edilmeye devam edilecektir. Yöneticilerinde oyun hakkındaki taleplerinizi karşılaması, oyuna ayrı bir güzellik ve heyecan katmaktadır.

NOT/ Farklı server aglarınız için http://www.emekserverler.com adresini kullanmanızı tavsiye ederiz. eger sagdece metin2 tanım ve genel bilgiler için  http://www.emekserverler.net adreslerimizi ziyaret ede bilir ve serverlerinize bol bol kullanıcılar cekebilir ve metin2 hakkında güzel bilgiler sahibi olabilirsiniz ve com.. adresmizde farklı pvp tanıtımları üçretsiz bir şekilde serverinizi tanıtım olarak açabilir ve sitelerimize bol kullanıcılar çeke bilrisiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA