Metro’da görüldüğü ihbarı

Reina’da yaşanan terör olayında 39 şahısın hayatını kaybettiği saldırının suçlusu Bağcılar Metroda görüldüğü ihbarı alındı. Durak hemen kapatıldı.

Polis, Bağcılar'da Reina'ya saldıran teröristin eşkaline benzer bir kişinin görüldüğü yönündeki ihbar üzerine harekete geçti.  Kirazlı İstasyon ve çevresindeki aramalar sürüyor. Foto:Ersan San / İstanbul, (dha)

Metro seferleri durduruldu. Bölge özel harekat polislerini arama çalışmalarından sonra yeniden kullanıma açıldı. Gri pantolon, siyah deri mont, ve bordo kapşonlu görülen şahısın ayağının aksadığı da bildirildi. Bağcılar kirazlı metrosuna binen şüphelinin arama çalışmaları devam ediyor.

Bağcılar'da metro durağında "Reina'ya saldıran terörist" alarmı  verildi,  metro seferleri durduruldu. durak kapatıldı. Teröriste benzer bir kişinin  görüldüğü ihbarları üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevkedildi. . İstasyon ve çevresindeki aramalar sürüyor.Foto: Ersan SAN STANBUL, (DHA)

Metro seferleri durdurulup özel güvenlik güçleri tarafından aramalar yapıldı. İstasyon çevresinde de aramalar yapıldı. Olayla ilgili görgü tanıkları soruşturuldu.

Teröristin izine rastlanamayınca metro yeniden açıldı. Reina saldırganı olduğu sanılan şahısın ilk olarak esenler otogar metro durağında görüldüğü ihbarı alındı. Kamera kayıtları da incelemeye alınmıştır.

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın