SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Sezen Aksu Volkswagen Arena’da düzenlediği konserde, sahneleri bırakmayı düşündüğünü açıkladı.

Sezen Aksu Volkswagen Arena’da düzenlediği konserde, sahneleri bırakmayı düşündüğünü açıkladı. Söz verdiği konserleri yaptıktan sonra, sahnelere veda edeceğini söyleyen minik serçe, artık yorulduğunu söyledi.

40. Yılını konser serileri ile kutlayan Sezen Aksu, Volkswagen Arena’da ‘’Sezenli yıllar’’ konseri ile de, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Minik serçe, konser sırasında dinleyicilerine, sanat hayatına başladığı ilk günden son gününe kadar, 40 yıllık geçmişe götürerek, unutulmayacak bir geceye imzasını attı. Aksu, her parçasını seslendirirken, parçaların hikâyelerini de sevenlerine anlattı. Ayrıca hikâyeleri, görsel olarak da sevenlerinin beğenisine sundu. Her hikâyeyi, görsel, sahne şovu, ışık ile bütünleştirerek, salonda bulunanları, güzel bir yolculuğa çıkardı. Hayranlarının video kayıtlarını da sahnede göstererek, onlara olan vefasını gösterdi.

 

SEZENLİ YILLAR

 

Gerçek ismi, Fatma Sezen Yıldırım olan minik serçenin sanat hayatı, 1974 yılında başladı. Birçok unutulmaz parçaya imza atan Sezen Aksu, Denizli’de Dünya’ya geldi. Çok başarılı bir sanat hayatı geçiren Aksu’yu, devlette ödüllendirmek istedi. 1998 yılında, Sezen Aksu’ya devlet tarafından, Devlet Sanatçısı unvanı verilmek istendi, fakat sezen aksu bu ödülü almadı. Birçok sanatçıya ve kendine şarkı yazan Sezen Aksu’nun, 400 civarı şiiri ve bestesi bulunmaktadır. Şiirlerinden yaklaşık 200 tanesini de, ‘’Eksik Şiir’’ adlı kitabında, sevenlerinin beğenisine sunmuştur. Çıkardığı her albüm sonrası, en çok satanlar ve beğenilenler listesine giren Aksu’nun son kararı, sevenlerini derinden üzdü.

Editör:Gamze DİNÇER

Minik Serçe sahnelere veda ediyor

Sezen Aksu Volkswagen Arena’da düzenlediği konserde, sahneleri bırakmayı düşündüğünü açıkladı. Sezen Aksu Volkswagen Arena’da düzenlediği konserde, sahneleri bırakmayı düşündüğünü açıkladı. Söz verdiği konserleri yaptıktan sonra, sahnelere veda edeceğini söyleyen minik serçe, artık yorulduğunu söyledi. 40. Yılını konser serileri ile kutlayan Sezen Aksu, Volkswagen Arena’da ‘’Sezenli yıllar’’ konseri ile de, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Minik […]

17 Ocak 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA