SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Nd Yag Lazer Epilasyon Özellikleri

Nd Yag Lazer Epilasyon Özellikleri
Bu haber 12 Temmuz 2016 - 11:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

ND YAG LAZER EPİLASYON ÖZELLİKLERİ

Genellikle renkli tüy köklerini yakarak kalıcı kıl kaybı etkisiyle iyi bir epilasyon yöntemi oluşturan bu kaliteli sistem, renge çok duyarlı bir sistem değildir. Daha çok bronz tenli veya koyu renk ten yapısına sahip olan insanlarda tercih edilmesi gereken bu yöntemin, bu sayede cilde zarar vermediği de çok iyi biliniyor. Bu şekilde tüy köklerine uygulanan bir yöntem olmasının yanı sıra, ciltte bulunan lekelerin ortadan kaldırılmasında da Nd Yag Lazer etkili bir tedavi yöntemi oluşturmakta. Özellikle son yıllar içerisinde kişisel bakım konusunda lazer teknolojisi ve medikal sektörünün gelişimi, çok pozitif sonuçlar ortaya koyuyor. Siz de uzman eşliğinde belli başlı birkaç seans ile birlikte, bu sorunlarınızı tamamen geride bırakabilirsiniz.

Candela Lazer Olağanüstü Teknoloji:

Aleksandrite lazer konusunda son derece özel fırsat avantajlarıyla teknolojiyi ayağınıza getiren Candela Lazer, gerçekten bu alandaki başarısını kaliteli işlemlere de yansıtıyor. Epilasyon ve lazer tedavisi noktasında cilt problemlerini ortadan kaldırmak isteyen çok sayıda insanın, güvenli markalara duyduğu özen, gerçekten dikkat çekici bir boyuta ulaştı. son dönemlerde teknolojisiyle bunu ispatlamış olan ve insanlara bu güveni aşılayan mevcut sistem ve kalitesi sonuçlarıyla da göz dolduruyor.

Pikosaniye Lazer Avantajları:

Dövme yaptırmak kadar sildirmenin de gerekli olduğu haller var. Son derece özel maddeler kullanılarak adeta insanın cildine işlemiş grafik ve figürleri ortadan kaldırabilecek teknoloji, bugün Pikosaniye Lazer ile birlikte herkese hizmet etmeye devam ediyor. Lazer teknolojisinin geldiği noktada bu soruna çözüm bulmaması zaten şaşılacak bir durum olurdu. Pek çok cilt problemini ortadan kaldıran, cilt lekeleri konusunda da etkili tedavi süreçleri ile insanları umutlandıran teknoloji, elbette ki dövme sildirme konusunda da önemli bir çalışmayı herkesin lehine hazırlayıp sunmaya devam ediyor. http://estetik.andromed.com.tr/ aracılığı ile en detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA