SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Öğretmenlerin ‘Suriyeli’ kavgası

ANTALYA Ermenek İlkokulu’nda bölgede yaşayan Suriyeli çocukların okula adaptasyonunda görevli öğretmen Öykü İ. ile okulun 3 kadrolu öğretmeni yarı yıl tatili öncesi Suriyeli çocukların dersi nedeniyle kavga etti.

Bu biyografi 29 Ocak 2017 - 20:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Öğretmenlerin ‘Suriyeli’ kavgası

Antalya’da Ermenek ilkokulunda bölgede yaşayan Suriyeli çocukların okula adaptasyonlarından sorumlu olan görevli öğretmen Öykü İ., ile beraber okulun üç kadrolu öğretmenleri de yarıyıl tatilinin öncesinde Suriyeli çocukların dersleri sebebiyle kavgaya tutuştular.

Karşılıklı şikayette bulunulmuş öğretmenlerden birisi başka okula sevk edildi. Muratpaşa ilçesinde Ermenek ilkokulunda, ücretin UNICEF tarafından ödenmiş ve Suriyeli çocukların Türkçe ile oryantasyon eğitimini üstlenmiş Öykü İ.,geçen hafta derslere girmediği için İngilizce öğretmeni Selcan Ö., gün boyunca öğretmenler odasında oturduğunu söylenen Öykü İ.,ye kendi sınıfından Suriyeli çocuklar için ne zaman derse gireceğini sormuştu.

Cevap vermeden öğretmenler odasının kapısını çarpan çıkan Öykü., ardından öğretmenler bu nasıl öğretmen deyip bizden çokta ücret alıyor diye tepkilerini gösterdiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA