SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

PAMUK ŞEKERİ – PATLAMIŞ MISIR ARABASI – OSMANLI ŞERBETİ

PAMUK ŞEKERİ – PATLAMIŞ MISIR ARABASI – OSMANLI ŞERBETİ
Bu haber 29 Ağustos 2016 - 17:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Meşhur pamuk şekeri, patlamış mısır arabası ve Osmanlı şerbeti kiralayabilmek adına doğru yere hoş geldiniz. Birçok belediyenin düzenlediği festival ve panayırlara şahit olduysanız ortalıkta osmanlı şerbeti satan amcalar, pamuk şekeri satıcıları gibi birçok şeyi de görmüş olursunuz. Belediyelerin düzenlediği veya vakıflar aracılığıyla gerçekleştirilen bu eğlenceler, rengarenk bir sahneye tanıklık etmenizin yolunu açarlar. Kalabalığın içerisinde patlamış mısır arabasının önündeki hareketlilik ve bu hareketliliği içine çeken bir eğlence süregelir.

Bu çeşit faaliyetler belirli zaman aralıklarıyla düzenlenip, halkın kendisini cümbür cemaat dediğimiz tabirle attıkları yerlerdir. Pamuk şekeri izdihamına tanıklık edebileceğiniz ve size eskileri hatırlatacak Osmanlı şerbeti satıcılarını görebileceğiniz mekanlardır. Modernliğin bir ayağı olan patlamış mısır arabası da bunun bir parçasıdır. Osmanlı şerbeti, pamuk şekeri ve patlamış mısır arabası gibi ürünlere erişiminizi sağlayan satıcıların da bir satıcısı bulunmakta elbette. Bu tarz işlerle ilgilenen kişiler genellikle kiralama ve satın alma yoluyla işlerini yürütmektedirler. Piyasadaki kiralama şirketlerinden kendilerine en ekonomik olanını tercih etmek isteyeceklerdir. PanayirYiyecekleri uygun kiralama hizmetleri sunarak onlara bu hizmeti sağlamaktadır. Özel günler için de kullanılabilecek bu kiralama hizmetleri yaz aylarında düzenlenecek etkinliklerin de parçalarıdır.

PanayirYiyecekleri.com web sitesi altında hizmet veren firma, popcorn, pamuk şekeri, osmanlı macunu ve osmanlı şerbeti adı altında temel kiralama hizmetleri vermektedir. Ayrıca sadece bunlarla sınırlı kalmayıp bu hizmetlerini çeşitlendirmiştir. Sadece özel etkinlikler için değil işiniz için de kullanabileceğiniz araç kiralama servisi sokak satılıcılığını da canlandıracak bir durumdur.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA