SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Zaim Güngör

Patent Tescili İçin Profesyonel İşlemler

Patent Tescili İçin Profesyonel İşlemler
Bu haber 29 Temmuz 2016 - 14:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni bir ürün bulunması veya daha önce bulunmamış bir buluşun kanıtlanabilir olması durumunda bu yeni fikrinize ait olan bütün hakları almanız için patent bürosu İstanbul da hizmet vermektedir. Hizmet almanız durumunda vereceğiniz vekaletname ile sizin işlem yapmanıza gerek kalmadan sizin yerinize bütün işlemler bu konuda profesyonel olan ekip tarafından yürütülerek daha kısa sürede sonuç almanız sağlanır. İstanbul da hizmet almak isteyenler için farklı başvuru seçeneklerine göre işlemler gerektiği şekilde yapılarak kolayca sonuç alınabilir. Bu konuda profesyonel olan ekip sayesinde sizin günlerce uğraşmak zorunda kalacağınız işlemler daha kolay bir şekilde yapılarak sonuca daha hızlı ulaşım sağlanır.

Yurt içi veya yurt dışı patent alma hizmetlerinde firma sizlere en iyi şekilde sonuç almanız için yardımcı olmaktadır. Vereceğiniz vekalet sayesinde işlemler yapılırken size yeniden ihtiyaç duyulmadan gerekli evraklar hazırlanarak daha hızlı işleme sokulur. Evrakların ve yeni ürüne ya da buluşa ait ispatlanabilir bilgilerin verilmesi ile inceleme aşaması başlatılır. Bu sayede yapılan kontroller sayesinde Türkiye de veya dünya da sunduğunuz buluşun ilk sizin tarafınızdan ortaya konulup konulmadığına bakılarak işlemler devam ettirilir. Bu şekilde buluşunuzu güvence altına alarak sizin dışınızda kimsenin üretim veya dağıtım hakkına sahip olmamasını sağlayabilirsiniz. Patentini aldığınız buluşlarınızın dağıtım veya üretim hakkını kendi istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Evraklarınızın verilmesinin ardından inceleme aşaması zaman alacağından bu süre sonunda farklı sonuçlar alınabilir. Ortaya yeni fikirler koyanlar bu durumda patent bürosu ile çalışma yaparak gerekli olan evrakların alınması için kolayca başvuru yapabilirler. Uzun veya yorucu bir süreci olduğundan bu aşamada uğraşmadan sonuç almanız için bütün işlemler büro çalışanları tarafından sizin yerinize itinalı bir şekilde yapılır. Her yeni fikir veya buluşta aynı şekilde taleplerinizi iletmeniz durumunda işlemler sırası ile yapılarak bu şekilde başarılı sonuca ulaşmanız için profesyonel hizmetler verilir. İncelemesiz olarak işlem yapılmasını talep etmeniz durumunda sizlere geçici olarak haklar tanınır ve bu sürecin sonunda verilen haklar elinizden alınarak yeniden hak talep etmeniz gerekebilir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA