SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Kart Satın Al
Bu haber 01 Mayıs 2016 - 16:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Son zamanlarda İnternet üzerinden yapılan alışverişleri tehlikeli bir duruma taşındı. Bu durum öyle bir hal aldı ki neredeyse risksiz alışveriş sitesinin varlığından söz edemeyecek hale geldik. Sizlerde İnternet alışverişlerinizi güvenilir bir şekilde yaparak, riski en aza indirgemeyi arzu ediyorsanız o zaman Sanalkartlar.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Sanalkartlar.com sitesi, sanal kart temini yaparak alışverişlerinizi bu şekilde yapmanıza olanak sağlıyor. Özellikle alışveriş sitelerinde yada online ödemeleriniz sırasında sanal kartları kullanarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Site üzerinden Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi sanal kartların teminini yapabilirsiniz. Bu kartların kullanım alanlarının genişliğinden dolayı, kullanım sırasında herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz. Özellikle sitenin 7/24 sağlamış olduğu destek sayesinde istediğiniz zaman sanal kart başvurusu yapabileceksiniz.

Bu kartların kullanımının kolay olması kadar satın alınmasınında kolay olmasından dolayı hemen hemen tüm İnternet müşterileri bu yöntemi kullanmaktadır. Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir kartların herhangi birisini kullanmayarak yapılan alışverişleriniz gerçekten de büyük bir riske girmenize neden olacaktır. Özellikle ödeme sırasında kullanmış olduğunuz kimlik bilgileriniz ve banka bilgileriniz, alışveriş sırasında yada alışveriş sonrasında 3. şahıslar tarafından çalınarak, kendi çıkarlarınca kullanabilirler. Bu sıkıntının önüne geçmek içinse yapmanız gereken şey çok basit, Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir kartlarından herhangi birisini satın alarak bu sorunlarla karşı karşıya kalmanın önüne geçebilirsiniz.

Sanal kart alımı sırasında herhangi bir kayıt oluşturulmadığından dolayı kişisel ve banka bilgilerinizin risk altına girmesine engel oluşturulmuş olmaktadır. Satın alma işlemleri 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisiyle irtibata geçerek satın almak istediğiniz sanal kart bakiyesinin ödemesini yapmanız durumunda sizlere sanal kart pin numarası verilecektir. Bu pin numarasını alışverişiniz sırasında ödeme alanına girerek kullanabilirsiniz.

Sanalkartlar.com sitesi üzerinden 09:00 ile 22:00 arasında sadece 15 Dakikalık bir periyotta sanal kartınızı satın almış olacaksınız. Sitenin SSL sertifikasına sahip olmasından dolayı %100 güvenli bir şekilde sanal kartınıza ulaşabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir satın alma işlemi olduğundan dolayı çok fazla vaktinizi almayacaktır. Toplamda tüm işlemler ortalama 15 dakikalık bir periyotta bitirebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi sanal kartların hiçbirisine kart ücreti gibi bir ücret ödemesi yapmak durumunda kalmadığınız gibi, kullanımının basit olmasından dolayı da hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Özellikle online ödemeleriniz sırasında, ödemeyi yaptığınız sitenin ne kadar güvenilir olduğuna bakmaksızın sanal kart kullanımı yapmanız, hem kişisel bilgilerinizin hem de banka bilgilerinizin çalınmasının önüne geçecektir.

İnternet üzerinden hesap bilgilerinin ve kişisel bilgilerinin çalınması mevzusunun sonraları çok büyük sorunlar oluşturduğunu bilmekteyiz. Bunların önüne geçmek ve yaptığımız ödemeleri güvence altına alarak, sıfır riskle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir kartlarından herhangi birisini satın alarak online ödemelerde kullanımı sonrasında içiniz rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA