SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Zaim Güngör

Profesyonel Çelik Raf Sistemleri

Profesyonel Çelik Raf Sistemleri
Bu haber 29 Temmuz 2016 - 14:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan raf sistemleri ile ürünlerin daha düzgün şekilde konumlandırılması ile alandan tasarruf edilebilir. Farklı boyutlarda hazırlanacak olan modeller ile her alana göre ölçülendirme yapılarak daha kaliteli sonuçlar alınabilir. Bu durumda kullanılacağı alanda inceleme yapılarak alanın ölçülerinin alınması ile üretim aşamasına geçilir. Firma bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile sizlere her durumda kaliteli sonuçlar almanız için hizmet vermektedir. Özel tasarımlar halinde yapılan üretimler ile alana en uygun olacak şekilde tercihler yapılabilir. Dar alanlarda yerden tasarruf etmek amacı ile bu şekilde yerden tavana kadar olan sistemlerin tercih edilmesi ile verimli kullanım elde edilebilir.

Ürünlerin muhafaza edilmesi için depolama alanlarında yerden yüksek raflarda konumlandırılması gerekir. Bu durumda depo raf sistemleri hem kullanışlı hem de sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Yapılacak olan çalışmalar sonucunda nem ve böcek gibi sorunların olmaması için gıda alanında da depolama alanları için uygun üretimler yapılır. Paslanmaz sistemlerin olması soğuk hava depoları için daha kaliteli sonuçlar vermektedir. Özellikle paslanma nedeni ile gıdaların güvenliğini tehdit eden durumların ortaya çıkması nedeni ile bu sistemlerde paslanmaz çelikler ile işlem yapılır. Profesyonel olarak yapılan çalışmalar sonucunda daha dayanıklı ve kullanışlı seçimler yapılmasına imkan sağlanır. Yıllardır yapılan çalışmalar sayesinde daha uzun süre dayanıklı olan modeller satışa sunulmaktadır.

Dayanıklı olması için çelik raf modelleri ağır eşyaların depolanmasına imkan sağlar. Taşıma kapasitesine göre hazırlanan farklı modeller arasından seçimler yapılarak yan yana veya birleşik olacak şekilde seçimler yapılabilir. Alanda daha fazla ürünün bekletilmesi için rafların sayısı arttırılarak bu şekilde üst üste oluşturulan raflarda saklama işlemi kolayca yapılabilir. Farklı detaylar ile şekillendirilen modeller bu sayede farklı alanlarda ürünlerin doğru şekilde depolanması veya sergilenmesine imkan sağlar. Tekstil alanında kıyafetlerin asılması için raflara askı bölümleri eklenerek bu şekilde kullanım için uygun hale gelmesi sağlanır. Düz raflarda eşyaların depolanmasının dışında sergilenmesi de mümkün olduğundan bu şekilde satışlarda ürünlerin gösterilmesi için hemen hemen her alanda kullanımı yapılmaktadır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA