SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Zaim Güngör

Rahat Bir Uyku İçin Horlamanızı Snorefiks Horlama Önleyici Kayış İle Durdurun!

Rahat Bir Uyku İçin Horlamanızı Snorefiks Horlama Önleyici Kayış İle Durdurun!
Bu haber 01 Kasım 2016 - 12:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Horlamak hiç kimsenin istemediği ve kimse tarafından beğenilmeyen bir rahatsızlıktır. Horlama sadece ses olarak beğenilmemekle kalmayıp, vücutta bir çok rahatsızlığın da sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Horlamanın vücudumuza verdiği zararlar saymakla bitecek gibi değil, geniş kapsamlı düşünüldüğünde neredeyse tüm rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Mide rahatsızlıklarından tutun depresyona kadar horlamanın sebep olduğu tüm uzmanlar tarafından dile getirilmektedir.

Birçok uzman doktorun tavsiyesi ile Snorefiks horlama önleyici kayış kullanıcılarının çoğu horlama ve uyku apnesi yüzünden oluşan rahatsızlıklardan ve horlama ve uyku apnesinden kurtulmuşlardır.

Ünlü oyuncu Cemal Döker tarafından da kullanılan Snorefiks horlama önleyici kayış, Cemal Döker tarafından çok beğenildiği için hala kullanılmaktadır. Cemal Döker aile hayatında horlaması sebebi ile gerginliğe sebep olduğunu, işinden hiçbir verim alamadığını ve Snorefiks horlama önleyici kayış ile tanıştıktan sonra tüm sağlık sorunlarının ortadan kalktığını söylemektedir.

Horlamanın Vücudumuza Verdiği Zararlar Nelerdir?

Horlamak vücudumuza hiçbir şekilde zarar vermiyormuş, sadece ses kirliliği olarak görünse de horlamanın vücudumuza verdiği bir çok zararlar bulunmaktadır. Horlamanın kalp ritim bozukluklarına, yüksek tansiyona, şeker hastalığına, hafıza kaybına, felce, geceleri çok fazla idrara çıkmaya, mide hastalıklarına, kalp krizlerine sebep olduğu bilinmektedir.

Genellikle doktorlar tarafından bu rahatsızlıklara sahip kişiler horlama ve uyku apnesi sebebi ile araştırma altına alınmaktadır. Uyku apnesi de horlama yüzünden oluşan rahatsızlıklardan birisidir. Gece nefes durması olarak da bilinen uyku apnesinin ölüme bile sebebiyet verdiği bilinmektedir.

Snorefiks uyku apnesi için de kullanılmakta ve kullanılmaya başlanılan gün Snorefiks horlama önleyici kayış etkisini göstermektedir. Horlamayı tamamen ortadan kaldıran Snorefiks horlama önleyici kayışı, yüksek yastıkta yatmaya veya takıldığı zaman kaymalara sebep olmamaktadır.

Snorefiks horlama önleyici kayış rahatlığı ile biliniyor

Snorefiks horlama önleyici kayış kullanıcı kişiler tarafından hem kullanırken rahatlığı hem de kullanma esnasında kayma ve çıkma yapmadığı için rahatlığı ile de biliniyor. Elastiki yapısı ile çeneyi tamamen kavrayan Snorefiks horlama önleyici kayış horlamayı ilk kullanım gecesinden itibaren tamamen ortadan kaldırmak için etkili.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA