SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Ses yalıtımı nerelerde kullanılır

Ses yalıtımı nerelerde kullanılır
Bu haber 13 Temmuz 2016 - 15:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yapılarda olası ses problemlerini maksimum düzeyde en aza indirmeyi sağlayan ses izolasyonu geniş bir yelpazede ses yalıtım malzemeleriyle sağlanabilmektedir. Mekanlarda gürültü düzeyindeki seslerin rahatsız edici boyutlarına göre çeşitlilik az eden malzemeler duvar, tavan veya zemin için uygulanabilmektedir. Mekanların uygulanabilirliğine göre seçilen malzemeler ses izolasyonu sağlanmasının yanında ortam akustiğinin düzenlenmesine ve yankı ve eko gibi ses problemlerinin de giderilmesine katkı sağlamaktadır.

Ses izolasyonu için kullanılan malzemeler yapılara ekstra bir yük bindirmediği gibi kolay uygulanabilirliğiyle de farklı kalınlık ve yoğunluklarda her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yetecek. Yanmazlık özelliğiyle güvenliğinize de kalıcı bir teminat oluşturacak malzemeler uzun yıllar güvenle olanak tanıyacak.

Evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda, makine dairelerinde, toplantı ve konferans salonlarında, atış poligonlarında, müzik odalarında ve daha pek çok alanda uygulanabilecek olan malzemeler çeşitliliğiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Yüksek mukavemeti ve uzun ömürlü kullanımının yanında uygun fiyatları ile de mekanları sessiz ve sakin ortamlara dönüştürmek için ses izolasyonu tercih edebilirsiniz.

Tüm ihtiyacınızı karşılamaya yetecek malzemeler ses izolasyonu sağladığı gibi mekanlara renk ve desen seçeneklerinde dekoratif bir görünüm de kazandırmaktadır. Farklı ihtiyaçlara alternatif çözümlerin bir arada sunulduğu malzemelerle tüm ses problemlerini izole edebilirsiniz. Ses izolasyonu konusunda uzman kişilerce profesyonelce uygulandığında mekanlara rahatsız edici seslerin geçirimi maksimum düzeyde engellenebilecektir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA