SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
RT Haber’de yayın hayatını gerçekleştiren “Sokak Lezzetleri” programın sunuculuğunu üstlenen Seval Akbaba kansere yakalandı.

TRT Haber’de yayın hayatını gerçekleştiren “Sokak Lezzetleri” programın sunuculuğunu üstlenen Seval Akbaba kansere yakalandı. Programın yapımcılığı ve yönetmenliğini yapan Tunahan İlbars tarafından bu kötü haber basın kurumlarına duyuruldu.

 

Yaptığı basın açıklamasında İlbars,  “Güzel sunucum olan sevgili arkadaşım Seval Akbaba ne yazık ki şu anda kansere karşı savaş veriyor ve durumu da oldukça kritik. Bu aşama içerisinde oldukça desteğe ihtiyaç duyan Seval Akbaba’ya programın sosyal medya hesapları üzerinden destek mesajlarınızı ulaştırabilirsiniz. Seval’in bilinci açık durumda ve arada bu tarz mesajlarınızı okuyacak derecede bilinci açık durumda.”

 

 “HERKESİ İLİKLERİME KADAR HİSSEDİYORUM”

 

Sevilen sunucu Seval Akbaba, bundan 5 hafta kadar süre önce Instagram sayfasından sağlığı hakkında bilgiler vererek, bu zor gününde destek vererek yanında olanlara bu sözler ile teşekkürünü iletmişti.

 

“Eğer ki seni Allah’ın koruduğuna ve senin duana cevap vereceğine hissederek inanıyorsan, bu durum hakikidir. Çünkü kulunun üzerinde olan Allah’tan umudunu her kim kesmiş ise, Tevekkülü zayıf demektir.’’

 

Ben buna yürekten inanıyor, bu çok zorlu geçen sürecin 3. haftası. Buna da şükür demek gerekiyor. Allah beterinden saklasın. Sizlerden gelen tüm telefonlar ,mesajlarınız, mailleriniz, gönderdiğiniz şifa duaları, yorgunluğuma karşı enerji verici güç oluyor bana.  İçimden o kadar çok şey söylemek geliyor ki , fakat anlatacağım, söylenecek her söz kifayetsiz kalmakta. Beni endişe içinde merak ettiğinizi bilmekteyim. Fakat  elime telefonu alıp bir kaç satır yamak için hiç gücüm yoktu. Bu hafta 3. kemoterapiyi göreceğim. Maalesef ki yine kendimde olamayacağım. Ama bu inatçılığımla Allah’a olan sonsuz inancım sayesinde o davetsiz olarak gelecek misafiri yok etmek için tüm güçleri ile çalışan askerlerimle ben savaş içerisinde olacağız. Sizlerin tüm dualarınızı iliklerime kadar hissediyorum. Varlığınız gücüm olacak, meleklerime ve hepinize yanımda bulunduğunuz için sonsuz teşekkür ediyorum. Allah’ın tüm güzellikleri üzerinize olsun.”

Haber::Dilara BOZAN

Seval Akbaba Kansere yakalandı

RT Haber’de yayın hayatını gerçekleştiren “Sokak Lezzetleri” programın sunuculuğunu üstlenen Seval Akbaba kansere yakalandı. TRT Haber’de yayın hayatını gerçekleştiren “Sokak Lezzetleri” programın sunuculuğunu üstlenen Seval Akbaba kansere yakalandı. Programın yapımcılığı ve yönetmenliğini yapan Tunahan İlbars tarafından bu kötü haber basın kurumlarına duyuruldu.   Yaptığı basın açıklamasında İlbars,  “Güzel sunucum olan sevgili arkadaşım Seval Akbaba ne […]

20 Ocak 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA