SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Sosyal medya’da ki kullanıcılar Cihan Çelik’in “ nasıl körelttiniz vicdanınızı” diyerek isyan ettiği olayı anlatırken ağladı.

 

Minibüste eski öğrencisi Alican’ı görmesiyle başlayan ve bizimde boğazımızı düğümleyen olay sonrası soruyoruz. Vicdanlar ne zaman bu kadar köreldi. Alican bağırıyor, çığlık atıyor, minibüse binerken söyledi Nejat dede, böyle kusura bakmayın Göztepe de iniceğim.

 

65 yaşındaki adamın tek dileği Allah benden önce torunumun canını alsın olmuş. Ben olmasam bu çocuğa kimse bakmaz. Bakım evine bırak diyorlar nasıl bırakayım.

 

Ben ölene kadar yanında olacağım diyor. Annesi babası bırakmış, torununa bir hayat yaşatmaya çalışan adamı ağlatarak evlerinize nasıl gittiniz. Vicdan acayip bir şey. 20 dakikalık minibüs yolculuğunda çocuğun bağırmaların da dayanamayacak kadar nasıl merhametsiz oldunuz.

Sosyal medyayı gözyaşlarına boğdu!

Sosyal medya kullanıcıları, Cihan Çelik’in “nasıl körelttiniz vicdanınızı “ diyerek isyan ettiği olayı anlatmasıyla gözyaşlarına boğuldu. Minibüste eski bir öğrencisi olan Alican’ı görmesiyle başlayan ve Cihan Çelik gibi bizim de boğazımızı düğümleyen olay sonrası soruyoruz. Gerçekten vicdanınız ne zaman bu kadar köreldi!

23 Aralık 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA