SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Sporcu kişiliği ile Celalettin Hakan Katırcı

Sporcu kişiliği ile Celalettin Hakan Katırcı
Bu haber 11 Mayıs 2016 - 18:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Konya ilinin Saygın iş adamlarından olan Celalettin Hakan KATIRCI gerek Konya ve gerekse ülke gündeminde ticari alanındaki başarılı faaliyetleri kadar sporcu kimliği ile de dikkat çekmektedir. Gerek yaşam tarzı ve gerekse kişilik özellikleri bakımından ülkemizdeki her kesime olumlu örnek teşkil eden başarılı iş adamı bu kapsamda özellikle gençlerin örnek aldığı girişimci birey olarak dikkat çekmektedir.

 

Ticari hayattaki başarısı

 

Bilindiği üzere ticari hayatta başarı elde etmek için sermayenin yanı sıra aynı zamanda bu alanda yetenekli olmak da gerekmektedir. İşte celalettin hakan katırcı hem ticari yeteneği hem de ailesinin sahip olduğu maddi değerleri yerinde kullanma kabiliyeti sayesinde Katırcı ailesinin pek çok alanda faaliyet gösterdiği şirketlerin bugünkü durumda olmalarında büyük pay sahibidir.

 

Yaşam tarzı

 

Sahip olduğu maddi varlıkların kendisini şımartmadığını yakından gördüğümüz CELALETTİN HAKAN KATIRCI  sürdürdüğü mütevazi ve sade yaşam tarzı ile hem toplama hem de ticari alanda faaliyet gösteren girişimcilere doğru örnek olmaktadır.

Ilkeli duruşu

Gerek kişisel ve gerekse ticari alanda pek çok büyük başarılara imza atmış olan Sayın Katırcı pek çok ortamda bu başarılarının temel nedeninin taviz vermediği ilkeli duruşu olduğundan bahsetmektedir. Gerçekten de yaşam tarzı ve aile hayatı incelendiğinde Sayın Katırcı’nın kendisine ilke olarak benimsediği prensipleri dışına çıkmadığını çok rahat biçimde görebilmekteyiz.

 

Ticari faaliyetleri

 

Aldığı üniversite eğitimi ve sahip olduğu ticari yetenek sayesinde Katırcı ailesinin faaliyet gösterdiği büyük sanayi üretim ve inşaat firmalarının gerek Konya ve gerekse ülke çapında söz sahibi olmalarını sağlamış olan Sayın Katırcı gelişen Teknolojiye ayak uydurarak yönettiği şirketlerin başarı çıtalarını sürekli yükseltmektedir.

 

Kaynak: http://konyahaccamlarbirligi.com/index.php?route=product/product&product_id=112

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA