Steam Cadılar Bayramı İndirimleri

Steam  çevrimiçi olarak oyun almanızı sağlayan ve oyunlarda her zaman indirim bulabileceğiniz bir platformdur .Burada her zaman indirim oluyor ancak  yaz ve kış indirimleri en büyük indirimlerin yaşandığı sonbahar ve ilkbahar da ise özel günlerde indirimler yapılmaktadır . Örnek olarak şu tarihe en yakın indirim 28 ile 31 Ekim arası olacak olan Cadılar Bayramı İndirimleri olacaktır .

 

Steam’in özellikle yaz ve kış indirimleri bir kenarda dursun, her hafta hafta ortası ve hafta sonu indirimleri olmak üzere sürekli bir indirim dönemi bulunuyor. Ancak bu yaz ve kış indirimlerinin yanı sıra bir diğer büyük indirim dönemi olan Cadılar Bayramı İndirimleri dönemi de geliyor.

Steam’den gelen bilgiye göre 28 Ekim 2016 Cuma günü akşam 20:00’da başlayacak olan Cadılar Bayramı İndirimleri, 4 gün sürecek ve 31 Ekim 2016 Pazartesi akşamı 20:00’da sona erecek.

 

Bildiğiniz gibi Steam’in bu tarz büyük indirim döneminde yeni çıkanlar hariç AAA dediğimiz ve herkesin oynamak istediği en iyi oyunlar da indirime giriyor. %80’e varan indirimler göreceğimiz Steam Cadılar Bayramı İndirimleri için şimdiden cüzdanları hazırlamakta yarar var.

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın