SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Strazburg Cumhuriyet Halk Partisi Birliği: ‘Je suis Türkiye, ‘Barışa susuyoruz

Strazburg Cumhuriyet Halk Partisi Birliği: ‘Je suis Türkiye, ‘Barışa susuyoruz
Bu haber 22 Mart 2016 - 14:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Strazburg Cumhuriyet Halk Partisi Birliği üyeleri Türkiye’de son dönemde…
Haber:Berk ARSLANTÜRK
Strazburg Cumhuriyet Halk Partisi Birliği üyeleri Türkiye’de son dönemde yaşanan terör saldırılarını Avrupa Konseyi girişinde toplanarak kınama eylemi yaptı.
Cumhuriyet Halk Partisi üyeleri üzerlerine, ‘Je suis Türkiye, ‘Barışa susuyoruz’, ‘Terörü Lanetliyoruz’, ‘Kalbimiz Türkiye’de’, ‘6 patlamada 222 ölü 0 istifa’ yazılı dövizler taşıyarak hem Avrupalılara hem de Türkiye’deki siyasetçilere gönderme yaptılar.
Cumhuriyet Halk Partisi yurt dışı birlikleri meclis üyesi Emre Can, ‘Türkiye’deki yönetimden aktif icraat bekliyoruz. Yaşanan terör saldırılarından sonra sosyal paylaşım sitelerine yasak getiriyorlar. Yasak getirmek yerine ölümlerin önüne geçin. Türkiye’de istikrar kalmadı. Her yerde patlama var. Bizler vatanımızdan uzak olsak da Türkiye’de meydana gelen olaylardan dolayı yurt dışında yaşayan Türkler olarak  bizleri derin bir şekilde etkilemektedir. Terörizmin bir an önce sona ermesi için hükümeti göreve çağırıyoruz. Yabancı istihbarat birimleri Türk vatandaşlarını  uyarıyor, ancak bizim istihbarat  birimlerimiz kendi vatandaşını uyarmıyor.’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA