SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

SU DEPOSU VE SU SEBİLİ TEMİZLEYEN YER

SU DEPOSU VE SU SEBİLİ TEMİZLEYEN YER
Bu haber 11 Kasım 2016 - 10:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Su deposu ve su sebili temizliği yapan yer arıyorsanız hoş geldiniz. Sağlıksız bir su insan vücudunu tehdit eden en önemli unsurlar arasındadır. Vücudumuza mümkün olduğunca dikkat etmeli ve elimizdeki kaynakları bu ölçüde dikkatle kullanmaktayız. Eğer su deposu kullanıyorsanız su deposu temizliği ile ortalama olarak 6 ayda bir daha sağlıklı su depolama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hem kendiniz hem de sağlığınız için böyle önemli bir konuyu es geçmemelisiniz.

Hastalığı en hızlı yayılmasına sebebiyet verebilen şeylerden bir tanesi de sudur. Eğer bir su mikroplu ise kolay bir şekilde bir insanı hasta edebilir. Bu açıdan sürekli olarak kullanılan su sebilleri için su sebili temizliği önem arz eden bir konu olmalıdır. Su sebili temizliği şu şekilde gerçekleşmektedir;

  • Öncelikle sebilinizin özenle dış temizliği yapılmaktadır
  • Hem soğuk hem de sıcak su haznesinden sebil içerisinde yer alan su tahliye edilir.
  • Yüzeysel ve fiziksel temizliğin ardından soğuk su haznesine su doldurulur ve ozon cihazı ile sebile 10 dakika ozon gazı verilir.
  • İşlemin bitmesinin ardından sebil içerisinde yer alan ozonlu su tahliye edilmektedir.

Bu saydığımız işlemler ile sebil içerisindeki bakterilerden ve kötü kokudan arınmak mümkündür. Ailemizin, çalışanlarımızın, müşterilerimizin sağlığı için dönem dönem su sebili temizliği yaptırmanız önerilir. Su sebili temizliği nereden yaptırılır? Diye soracak olursanız eğer bu alanda en deneyimli kuruluşlardan bir tanesi olan tekdez.com ‘u öneririz.

Tekdez.com su depolarını dezenfekte ederek izolasyon işlemlerini de sağlamaktadır. Güvenle su deposu yalıtımı ve izolasyonu konusunda da kendileri ile iletişim kurabilirsiniz. Su tesisatı temizliği, soğutma kulesi temizliği gibi diğer hizmetleri hakkında da bilgi sahibi olabilmek adına internet sitelerine bağlanabilir kendilerine bu sitede yer alan iletişim bilgileri üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA