SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Kadir Durukan

Tüm sürümleri ile minecraft indir

Tüm sürümleri ile minecraft indir
Bu haber 21 Ağustos 2016 - 12:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

minecraft

Bilgisayar oyunu olarak dünya üzerinde oldukça büyük büyük bir ilgi gören Mine Craft kısa sürede dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer almıştır. Bu başarısını sağlayacak büyük bir görsel özelliği de bulunamaması ayrıca ilginç bir durumdur. Küp şeklindeki nesnelerden oluşan bir dünyadan tamamen köşeli ve düşük piksellik grafikler oynanmaktadır. Oyun bilgisayarda çok ilgi görmesi nedeni ile de akıllı telefonlarda oynanacak şekilde yeniden yazıldı. Akıllı telefonlara indirilmesi için belirli bir ücretin ödenmesi gerek bu oyun indirildikten sonra bireysel olarak iki ayrı modda oyun oynanabilmektedir. Bunun yanında online şekilde arkadaşlarınız ile de oyunu oynamanız mümkün olmaktadır. Bu farklı modlarda oyunun oynanmasını ve fazla ilgi görmesini sağlamaktadır.tüm sürümleri ile minecraft indir

Oyunun bireysel olarak onanacak ilk modu survivor modu olmaktadır. Bu modda karakterimiz ile bir dünyada maceraya başlamaktayız. Elimizde oldukça az nesneler ile başladığımız oyunda çevredeki madenlerden faydalanarak eşyalar yapmak, sonrasında barınacak yer yapmak ve yemek yemek gibi hayatta kalmak için gerekli eylemleri yapmalıyız. Bu sırada özellikle geceleri başlayan zombi saldırılarından da korunmamız gerekmektedir. Bunun için bir ev yapmak ve silahlar yapmak gerekecektir. İlk olarak ağaçların kesilmesi ile tahta elde edilerek bazı eşyalar yapılabilmektedir. Bundan sonra da daha güçlü aletler için taş ve demir gibi madenlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların alınması ile de daha güçlü eşyalar elde ederek daha değerli madenlere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Oyunun bir diğer modunda boş ve düz bir dünyada özgür hareket yeteneği ile var olmaktayız. Burada hayatta kalmak değil evler, yapılar ve hatta kentler kurmamız mümkün olmaktadır. Tüm madenlere kolayca ulaşılan bu modda, hayal gücümüzün sınırları ile belirleyeceğimiz yapılar ve kentler yapabiliriz. Dünya üzerinde gerçek yapıların ve köylerin ve kentlerin buralardaki versiyonlarının yapılması oldukça yaygındır. Birçok oyuncu bunları yaparak internet üzerinde paylaşmaktadır. Oyun içerisinde farklı özelliklerin ve araçların kullanılabileceği modlarda mevcuttur. Bunlarında yüklenmesi ile çok daha geniş eşyalar ve inşa olanakları elde edilmektedir. Bu sayede de çok daha güzel yapılar ve kentler yapılabilmektedir.

Kaynak için http://www.buradanindir.com

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA