SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Tüp Bebek İle Başarılı Sonuçlar

Tüp Bebek İle Başarılı Sonuçlar
Bu haber 27 Eylül 2016 - 11:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Evlenen çiftler çoğu zaman bebek sahibi olmak için uzun uğraşlar vermek zorunda kalabilirler. Günümüzde değişen yaşam koşulları ve sağlıksız ortamlar nedeni ile doğal yollardan gebeliğin oluşmasını engelleyen durumlar söz konusu olmaktadır. Bu açıdan bakıldığından gelişen tıp alanı da daha etkili ve başarılı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır. Alanında uzman doktorları ile hizmet veren Kıbrıs tüp bebek merkezi sizlere istediğiniz her durumda kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Yapılacak olan kontroller için hem erkek hem de kadından alınan örnekler incelenerek sorunun asıl kaynağı belirlenir. Bu sayede doğru teşhis ile uygulanacak olan tedavinin daha etkili olması ve kısa sürede sonuç alınması sağlanmış olmaktadır.

Günümüzde tercih edilen tedavi seçenekleri arasında özellikle çiftlerin bebek istemesi sonucunda doğal yollardan başarı sağlanamaması halinde tüp bebek uygulaması kullanılmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde soruna müdahale edilerek farklı yollardan başarılı sonuçlar elde edilmesi sağlanır. Merkez içerisinde yer alan teknoloji sayesinde de arzu ettiğiniz her durumda sizlere en kaliteli şekilde yardımcı olunur. Yumurta nakli veya sperm nakli ile gebeliğin oluşmasını engelleyen duruma müdahale edilmiş olunur. İlerleyen yaşlarda her iki tarafta da sorun olabileceği için bağışçılardan alınan sperm ve yumurta ile embriyo oluşması dış alanda sağlanarak rahme yerleştirilir. Bu süreç sonucunda farklı bir sorun oluşmaması halinde gebeliğin oluşumu sağlanmış olunur.

Cinsiyet seçimi de tüp bebek yöntemleri arasından kullanılan bir seçenektir. Bu yöntem sayesinde bebeğinin cinsiyetini belirlemek isteyenler kız ya da erkek seçimlerine göre sonuç alabilirler. Sağlıklı embriyoların cinsiyetlerine göre seçilmesi ile gebeliğin oluşması sağlanarak bu sayede istenildiği gibi farklı cinsiyetlere göre sonuç alınması sağlanır. Profesyonel doktorlar tarafından yapılan kontroller sayesinde kullanılacak olan embriyonun seçilmesi sonrasında gebeliğin ilerlemesi ile başarı oranı hakkında bilgi alınabilir. Yüksek oranda başarı sağlanan bu yöntem doğal yollardan gebeliği oluşan kişiler içinde kullanılacak bir yöntem seçeneği olduğundan uzun süre beklemek istemeyenler seçimlerini yaparak istedikleri gibi sonuç alabilirler. Gelişen teknoloji bu alandaki başarının artmasına yardımcı olduğundan başarı oranı artmaktadır.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA