SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, Kış ve turizm merkezi olan Uludağ’da gerçekleştirilen büyük gençlik festivali Winterfest 2016 da sahne aldı.
Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, Kış ve turizm merkezi olan Uludağ’da gerçekleştirilen büyük gençlik festivali Winterfest 2016 da sahne aldı. Bursa Uludağ’da bir hafta içerisinde ikinci kez hayranlarıyla buluşma gerçekleştiren Demet Akalın, verdiği konser öncesi gazetecilerden gelen sorulara yanıt verdi.
Winterfest 2016’da sahne alan Demet Akalın, konserde kendisine özel orkestrası ve dört dansçı eşlik etti. 500 kişi civarında hayranının izlediği konserinde iki saatin üzerinde kalan ünlü pop müzik sanatçısı pop şarkılarının yanında, arabesk şarkılarda seslendirdi.
“SABAHA KADAR AĞLAYA AĞLAYA CANIM ÇIKTI”
Vermiş olduğu Uludağ’daki konser öncesi Demet Akalın, basın mensuplarından gelen soruları cevap verdi.Kalp nakli bekleyen bir hasta olan Zeynep Öykü Ertok için Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ı telefon ile arayarak  yardım isteğinde bulunmuştu. Daha sonrasında küçük Zeynep’in ölüm haberini aldığında sabaha kadar ağladığını söyleyen Akalın, ” Yakın takipte idik. Baba ile bir kaç gün önce yaptığımız konuşmada, çok iç açacak konuşma yapmadı. O gün sabaha kadar ağlaya ağlaya canım çıktı. Onun içinde kötü oluyorum. Yarın ise küçük Zeynep’in cenazesine yetişmeye çalışacağım, eğer ki yetişme gerçekleştiremez isem mutlaka evine gideceğim” dedi.
” GEREKLİ YARDIMLAR İÇİN  DAVRANDIM’’
Demet Akalın, Kayseri’de ayrılmış olduğu eşine ayda 300 lira nafaka ödemesini yapamadığı için borcunun faizi ile beraber 3500 lira olan ve hapis cezasına çarptırılan kuru temizleme işi yapan Ahmet Eliaçık ‘ın borcunu üstlendi. Avukatını arayarak mağdur Ahmet Eliaçık’ın borcunu üstlenen Demet Akalın, Ahmet ağabeyle nafaka davasında konuşma yaptık.Çok üzüntü duyduğumu söyledim.Çocukları ile konuştuk.O çıkıp evine gitmiş.Enteresan bir haftaydı. Gerekli yardımlar için herkesten önce davrandım. Böyle kendimi çok iyi hissediyorum. Kazanmış olduğum her paradan ‘’Demet Akalın’’ diye bir fon oluşturdum. Sosyal medya üzerinden ilk yardım gelene yardım gerçekleştiriyorum” dedi.
Editör:Gamze DİNÇER

Ünlü popçu Demet Akalın: Sabaha kadar ağladım

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, Kış ve turizm merkezi olan Uludağ’da gerçekleştirilen büyük gençlik festivali Winterfest 2016 da sahne aldı. Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, Kış ve turizm merkezi olan Uludağ’da gerçekleştirilen büyük gençlik festivali Winterfest 2016 da sahne aldı. Bursa Uludağ’da bir hafta içerisinde ikinci kez hayranlarıyla buluşma gerçekleştiren Demet Akalın, verdiği konser öncesi […]

26 Ocak 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA