SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

YAĞ YAKIMINI WEİDER ÜRÜNLERİYLE HIZLANDIRIN

YAĞ YAKIMINI WEİDER ÜRÜNLERİYLE HIZLANDIRIN
Bu haber 11 Kasım 2016 - 17:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Spor her insanın ihtiyacı olan fiziki hareketlerdir. Kimi insan fazla kilolarından kurtulmak için spor yapmayı tercih ederken kimileri ise daha formda kalabilmek için bu aktiviteyi sürdürmektedir. Günümüzün şartlarında spor yapmak pek çok faydayı beraberinde getirmektedir.

Düzenli yapılan spor insan vücudunu zinde tutar. Bağışıklık sisteminden başlayarak bir çok rahatsızlığın üstesinden gelmek için sportif faaliyetlerde bulunmak şarttır. Günümüzün en büyük sorunları arasında yer alan fazla kilolar ve bunların getirmiş olduğu sağlık problemleri istenmeyen durumları ortaya çıkarabilmekte. Başta stres ve şehir hayatının vermiş olduğu uyuşukluk, kilo almamızı kolaylaştırıyor. Buna düzensiz beslenme de eklenince istenmeyen sonuçların başlangıcı sayılan bir takım sağlık sorunları baş gösterebiliyor. Aşırı kilolara bağlı olarak ortaya çıkabilecek kalp, kolestrol, şeker veya tansiyon gibi sorunlardan kurtulmak için hareketli bir yaşam biçim benimsemek en doğru yaklaşım ve tercih olacaktır. Fazla kilolardan kurtulmak için yapacağınız sporda enerji oldukça ihtiyaç duyacağınız bir konu olacaktır. Karnitin, vücudun doğal yollarla ürettiği bir bileşiktir. Besinlerden alınan Lisin ile Metiyonin sentezinden oluşan bu bileşen kas dokularında depolandığından yağ yakımını hızlandırıcı özellikleriyle bilinir. Teknik olarak Karnitin vücudumuzdaki yağ asitlerini Cytosol’dan Mitochondria’ya taşıyarak, yağların parçalanmasını ve enerjiye dönmesini sağlamaktır. Karnitin yağları kasa çevirmez. Ancak ve ancak kardiyo yani koşu, kürek, bisiklet gibi aktiviteler yaptığınız zaman yağ yakmanızı hızlandırır. Kısacası spor yapmadan kullanılan karnitinler hiçbir işe yaramaz. Bu sebeple spor yapmak en temel şart olarak karşınıza çıkacaktır. Sporcuların sıklıkla tercih ettiği Weider L Carnitine bu konuda iddialı ürünlerin başında kendine yer bulmaktadır. Bu spor esnasında daha önceden tükettiğiniz besinleri enerjiye dönüştürerek daha fazla efor harcamanıza olanak sağlar. Kısacası hücre içerisinde bulunan yağ asitlerinin mitokondriye taşınmasına ve orada enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olabilir. Weider kalitesini taşıyan bu ürün yüksek hammadde kalitesiyle üretildiğinden tercih sebebi olmuştur. Ek olarak C vitamini ile zenginleştirilen Weider L Carnitine  eş değerlerine nazaran daha fazla emilim sağlar. Spor yapanların büyük çoğunluğunun fazla kilolardan kurtulmak istemesi bu ürünlerin desteğini daha çok artırır. Normal şartlarda belli bir aralıkla yapılan spor, zaman zaman yavaşlamalara veya yorulmalara sebep olabilir. Bu ürünün kullanımı ile birlikte başlayan sportif faaliyetler ise genellikle enerji patlamalarına sebep olur. Açığa çıkan bu enerji daha fazla çalışma ve yağ yakımı anlamı taşıyacaktır. Yağ yakımı ise spor alanında istediğiniz sonuçları almanıza olanak tanıyacaktır.

Yağ yakıcı karnite ürünleri arasında en bilinenler Weider ürünleri olarak dikkat çeker. Ünlü vücut geliştirici ve antrenör Joe Weider’in adını alan bu firma, merkezi Amerika ve Almanya’da yer alan üretim bölgeleriyle Karnite ürünleri başta olmak üzere sporcu ürünleri üzerine çalışmalar yapıyor. Weider ürünleri, kalite, bilim ve deneyim ile insanlara ulaşıyor. Tüm sertifikalara sahip oylan firma, en iyi hammaddeyi sporculara ulaştırmak için arge çalışmaları yapıyor. Weider ürünleri 20 farklı ürün gamı ile yüzde yüz whey ve amino asit profilleri sayesinde en çok tercih edilen ürünler listesinde bulunuyor. Weider ürünleri Türkiye’ye Almanya’daki üretim tesislerinden ithal edilmektedir. En fazla tercih edilen ürünleri arasında Weider Premium Whey, Mega Mass kilo aldırıcı, ve CFM Whey Overload protein tozu yer almaktadır.

FAYDALARI

Daha fazla enerji sağlayarak spor olanaklarını artırmaya yardımcı olacağı gibi aynı zaman da yağ yakımını hızlandıran etkisiyle de dikkat çeker.

DİKKAT

Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır. Kullanmadan önce diyetisyen veya doktorunuzla görüşmenize faydanıza olacaktır.

SATIN ALMA

Weider ürünlerini Fitbull’dan temin edebilirsiniz. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünleri bulabileceğiniz Fitbull, uygun fiyat ve hazır stok garantisi ile sizlere ulaşmaktadır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA