SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
bekir bekir

Yenilikçi Yaklaşımlarıyla Cambridge English

Yenilikçi Yaklaşımlarıyla Cambridge English
Bu haber 31 Ekim 2016 - 9:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yenilikçi Yaklaşımlarıyla Cambridge English

Eğitimde bilimsel bakış açısıyla ve alanında uzman eğitmenleriyle hareket eden Cambridge English, doğru sınavı bularak ingilizcenizi test etmenize yardımcı olmaktadır. İngilizce seviyenizi doğru biçimde test etmek istiyorsanız sizler de Cambridge English’i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Firmanın sunmuş olduğu sınavlar, her yaşa, her seviyeye ve her ihtiyaca hitap eden sınavlardır. Sınav seçenekleri arasında ise; genç öğrenciler için ingilizce, genel ingilizce ve okul ingilizcesi, akademik ve mesleki ingilizce ve iş ingilizcesi bulunmaktadır.

Cambridge English ile Akademik ve Profesyonel İngilizce

Akademik ve mesleki hedeflerinize ulaşmanızın önünde ingilizce engeli mi duruyor? İş yerinizde yükselebilmeniz için ingilizce bilginizin yeterli seviyede olması mı gerekiyor? Yeni bir iş başvurusunda bulundunuz ve aranılan nitelikler arasında iyi seviyede ingilizce bilgisi mi bulunuyor? Üniversitede akademik kariyer yapmak istiyorsunuz ve ingilizceniz bunun için yetersiz mi kalıyor? İster İngilizce konuşmanız gereken bir işe, ister üniversitede bir kadroya, isterse de öğrenci vizesine başvuruyor olun, Cambridge English sınavı, akademik ve mesleki hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olabilir. Cambridge English Akademik İngilizce sınavı, 130 ülkede 20.000’nin üzerinde kuruluş ve eğitim kurumu tarafından kabul görmektedir.

Mesleki Hedeflerinize Ulaşmak İçin Cambridge English!

Cambridge English’in akademik ve profesyonel ingilizce sınavları sayesinde üniversitede veya akademik düzeyde arzu ettiğiniz kadroya girme şansınızı arttırmanız mümkündür. Öğreniminizde başarı elde etmeye hazır olduğunuzu ispat edebilirsiniz. İş fırsatlarınızı arttırabilirsiniz. Vize ve göçmenlik süreçlerinde faydalı olabilecek bir yeterlik kazanabilirsiniz. Akademik ve profesyonel ingilizce sınavları arasında; Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced, Cambridge English: Proficiency, IELTS, Cambridge English: Business Certificates, Cambridge English: Legal, Cambridge English: Financial ve BULATS bulunmaktadır. Kendinize en uygun olan sınavı bulabilmek için Cambridge English’in hızlı ve ücretsiz olan ingilizce testlerine katılabilirsiniz.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA