SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Kadir Durukan

Ziyaretçi Sayısını Arttıran Seo Hizmeti

Ziyaretçi Sayısını Arttıran Seo Hizmeti
Bu haber 01 Eylül 2016 - 11:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ziyaretçi Sayısını Arttıran Seo Hizmeti

Arama motorlarının algoritmaları değişince Seo stratejileri de otomatik olarak değişiyor. Bundan önce web sitesi yapılandırma çalışmalarında Seo stratejileri sıralamayı temel alarak yapılıyordu. Temel olarak bir Seo uzamanı siteye giren ya da girecek olan ziyaretçiler için optimizasyon ve analizler yapar. Ziyaret üzerinden yapılan geri dönüşler web siteleri için çok önemlidir.

Profesyonel Seo hizmeti veren firmamız, ziyaretçiyi baz alan Seo anlayışı  ile yayın hayatı içinde bulunan bir sitenin verilerini analiz ederek özel bir Seo planı oluşturarak Seo hizmeti vermektedir. Ziyaretçi bazlı Seo çalışmalarında sitenizdeki veriler üzerinden bir Seo planı oluşturuyoruz. Yeni arama motoru kurallarına uygun olarak geliştirdiğimiz Seo çalışmalarımız ile arama motorlarında ilk sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

Ziyaretçi Bazlı Seo Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

  • Tarihle orantılı ziyaretçi artışı veya düşüşün tespiti ve takibi yapılır.
  • Anahtar kelimeler üzerinden ziyaretçi belirlenir ve elde edilir.
  • Sayfa görüntülenme sayısı arttırılır.
  • Sabit ve yeni ziyaretçi sayısı oranları dengesi
  • En çok ziyaret edilen sayfalara yönlendirme yapılır.
  • Ülke ve şehir bazlı ziyaretçi ayrımı belirlenir.
  • Sayfada kalma süresi belirlenir.

Tüm bu adımların temelinde ziyaretçi sayısını arttırmak yatar. Ziyaretçi sayısınız arttırmak için firmamızın profesyonel Seo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yeni arama motoru kuralları ziyaretçiyi baz alan kurallardır. Firmamız yeni uygulamalara göre stratejiler geliştirerek siteniz için gerekli Seo çalışmalarını yapmaktadır.

Profesyonel Seo Hizmetimiz Ne İşe Yarar?

Ziyaret üzerinden elde edilecek geri dönüşler her zaman alan adında ve markada bir iz bırakıp etki oluşturacağından dolayı bir ziyaretçinin ikinci ve üçüncü ziyaretlerinde doğal olarak marka bilinirliği oluşacak, ardından da satış üzerine kurulu bir e-ticaret sitesi ise satın alım daha çok hızlanacaktır.

Ziyaretçilerinizin davranışlarına göre Seo çalışmalarınızı yapıyor ve kısa sürede daha çok ziyaretçiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Web sitenizi ziyaretçilerin ilgisini çekecek, ziyaretçilerin site kalma süresini arttıracak, ziyaretçilerin tekrar tekrar geri dönüş yapmasını sağlayacak şekilde Seo hizmeti sunuyoruz. Web sitenizi yapılandırırken ziyaretçi bazlı Seo stratejileri  ile sizi geleceğe taşıyoruz.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA