SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Bebek Telsizi

Bebek Telsizi
Bu haber 30 Ekim 2016 - 19:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza birçok ürün girmiştir. Bunlardan biri de bebek telsizidir. İlk bebeğiniz ise ve bebek ihtiyaçlarına yönelik araştırma yapıyorsanız, bebek telsizleri hakkında vereceğimiz bilgiler sizi aydınlatabilir. Bebek telsizleri, bir odadan diğerine sesleri ve bazen de görüntüleri ileten, evin herhangi bir yerinde bebeğiniz uyurken ve başka bir odada oyun oynarken bebeğinize göz kulak olacağınız cihazdır. Bebek telsizi sayesinde ya bebeğim ağlarsa, ya ağladığında duymazsam gibi endişelere son.

 

Geceleri bebeği ile ayrı odalarda uyuyan anne babalar için bebek telsizleri sabaha kadar bebeklerini kontrol altında tutmalarını sağlar.. Sadece gece değil, gündüzde odasında uyuyan bebeğinizi diğer odada, işinizi yaparken rahatlıkla duyabilmeniz için bebek telsizleri kurtarıcı olur. Bebek telsizleri sayesinde, 7/24 bebeğinizin yanında kalmadan çıkardığı tüm sesleri rahatlıkla duyabilirsiniz. Sitemizde bebek telsizlerinin birçok modeli mevcuttur. En çok kullanılan bebek telsizlerinden biri de ses iletici modeldir. Sarjlı ya da pilli olan bu telsizler, ergonomik olması ve kullanım açısından kolay olması sebebiyle ilk alınan ürünlerdendir. Bu verici, bebek odasındaki sesleri radyo dalgalarıyla annenin bulunduğu alıcı cihaza iletir. Böylece bebeğinin uyanıp ağladığını ve seslendiğini kolayca duyan anne babalar uyanıp, odasına giderler. Ses ileten bebek telsizlerinin yanı sıra çift yönlü bebek telsizleri de bulunmaktadır. Bu bebek telsizi sayesinde bebeğinin sesini duyan anne ve babalar bebeğinin yanına gitmeden, ona seslenerek de sakinleştirebilirler ve uykusuna devam etmesini sağlayabilirler. Ayrıca ses ileten bebek telsizleri haricinde telsiz ve kamera sisteminin birleştirilerek görüntülü kamera sistemi olduğu modellerde bulunuyor. Bebeğin sesi ile birlikte görüntüsünün de iletildiği bu modeller, özellikle çalışan anne babaların bebeklerini izlemelerinin yanı sıra bebeklerine bakan yardımcılarını da gözetlemeleri açısından faydalıdır. Fiyat olarak diğerlerinde daha pahalı olsa da bir o kadar da yararları daha fazladır.

 

Avent, Chicco, Kraft, Motorola, Nuk, Tomy, Weewell, Loobex gibi çok çeşitli markaların bebek telsizleri ve bebek kameralarına www.ilkebebe.com’ da ulaşabilirsiniz. İndirimli ve avantajlı fiyatlarla bebek telsizi ve kameralara göz atın, size özel sunduğumuz kampanyaları kaçırmayın. Tüm ürünlere http://www.ilkebebe.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA