SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

İsimden Telefon Numarası Bulma

İsimden Telefon Numarası Bulma
Bu haber 14 Kasım 2016 - 11:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gelişen bilgi çağında ve değişen teknoloji ile sende isimden numara sorgulama yapabilirsin. İsimden numara bulma işlemlerini sadece acil durumlarda değil, gerekli gördüğün her durumda kullanabilirsin. Türk Telekom mobil, Turkcell, Vodafone numaralarının hepsinde isimden numara sorgulayabilirsin. İsim soyisim ve şehir bilgisi girerek, istediğin ve aradığın kişinin telefon numarasını üç adımda bulabilirsin. Öncelikle sorgulamak istediğin kişinin bilgisini yazabilirsin. Daha sonra sorgula butonuna bastıktan sonra ikinci aşamaya geçmiş olursun. Bu aşamada senden ödeme bilgisi için telefon numaranı istemekteyiz. İsimden telefon numarası bulma işleminin ücreti hakkında seni bilgilendirerek üçüncü aşamaya geçeriz. Bu bilgiler doğrultusunda üçüncü aşama ise telefon numarasını sana göstermekteyiz. Verdiğimiz bilgiler günceldir ve doğrudur. Bu nedenle güvenle sorgulama yapabilirisin.

İsimden Numara Bulma Programı

Bilgi çağında yaşıyoruz ve internetten kolayca numara sorgulayabilir, aradığımız kişinin numarasını bulabilir hale gelmekteyiz. İsimden numara bulma programı ile uğraşmadan anında numara sorgulamadan faydalanabilirsin. Tüm operatörlerden anında numara sorgulayarak aradığın herkesin numarasını bulabilirsin.

İsimden Numara Bulma İşlemi

İsimden numara bulma yapmak için sorgulama alanına numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adını yazmanız yeterli olacaktır. Sistemimizden sorgulama yapmak ücretlidir. Belirlediğimiz ücret tarifesine göre ücret alınır. İnternettin yarattığı kirlilik yüzünden birçok site bu hizmeti verdiğini iddia eder. Arama yapmak istediğiniz sorgu alanına ismi yazarsınız, kendi cep numaranızı da yazarsınız ve sorgu yaparsınız. Fakat beklediğiniz sonucu vermez ve boşuna paranız gitmiş olur. Siz en güvenilir ve kesin sonuç veren sitemizden bu sorunları yaşamadan sorulama yapabilirsiniz. Aradığınız bilgiye ulaşmanız için size kolaylıklar sunmaya devam ediyoruz. Şimdi isme göre numara sorgulama yapmak isterseniz yukarıdaki sorgulama alanına yazarak başlayabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA