SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Meşhur sokak satıcıları

Meşhur sokak satıcıları
Bu haber 30 Temmuz 2016 - 18:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Merhabalar. Meşhur sokak satıcıları kültürü sokaksaticilari.net ile yeniden canlanıyor. Sokak satıcıları, ekonomide bağımsızlığın ve özgürlüğün timsalidir. Yerleşegelmiş ideolojilerden uzak bir şekilde sadece işini icraa eden sokak satıcıları, tarihi geçmişi olan satıcılardır. Yıllarca süregelen bu geleneği hala birçok kişi sürdürmektedir. Pamuk şeker, elma şekeri, simitçi arabaları, kulağımızı tok sesiyle dolduran bozacılar ve meşhur pilavcılar… Özellikle 80’li ve 90’lı yılların çocuklarının vazgeçilmezleridir bunlar.

Pamuk şeker görüp annelerinin yakasına yapışan çocukların nidaları, kim bilir kaç kere kalabalığın içinde yankı buldu. O pembe görüntüsüyle göz boyayan pamuk şekerler, yetişkinlerin bile yemekten kendini alamadığı şekerlerdir. Yıllar geçti, belki sokak satıcıların modası eskimeye başladı, ama bu durum onları yıldırmadı. Gelişen çağa ayak uyduran sokak satıcıları popcorn arabası (patlamış mısır arabası), kiralamaya başladı. Popcorn arabası (patlamış mısır arabası), kiralamak isteyenlerin e-ticaret dükkanlarını da ziyaret etmeleri farz oldu. Sokak Satıcıları adı altında hizmet veren bu site, sokak satıcılarının kiralama faaliyetlerinin baş tercihi arasında yer almaya başladı.

Özel günler için de hizmet veren site, patlamış mısır arabası (popcorn arabası), pamuk şekeri arabası, maraş dondurması standları için satış sağlamakta. Fiyat bilgisi edinmek isteyenler için iletişim kanalları kullanılabilir veya daha detaylı bilgi de edinilebilir. Birçok kategoride kiralama hizmeti veren site, faaliyetlerini İstanbul içerisinde yürütmektedir. Üstelik model seçenekleri de sunan site için aramalarınızı üç gün önceden yaptırmanız hizmetin rahat yürütebilmesi için önerilenler arasındadır. Sizler de osmanlı şerbeti kiralama, simitçi tezgahı kiralama v.b arayışlarınız için önerdiğimiz siteye girebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA