SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Çıplak Kızın Talk Show Da Protestosu !

 

Okan Bayülgen tarafından yapılan talk show programında bir anda eylem yapmak isteyen bir kız soyunarak  Okan Bayülgen’e doğru yürüdü ancak Okan Bayülgen durumu idare etti ve durumu idare etmesi ile birlikte protesto yapacak kişiye güzel bir ders verdi. Daha öncelerden hatırladığınız gibi aynı şeyi Beyaz show programı içinde de yapılmıştı ancak Beyaz Show durumu fark edemeyip birçok kişiden tepki almıştı durumu fark ettiğinde ise tüm halktan özür dileyerek farkında olmadığını söylemişti ancak Okan Bayülgen hazırlıklı olduğunu göstererek protestocu kıza güzel bir ders verdi. Soyunarak sahneye doğru gelen bir kızı Okan Bayülgen kendisini siper ederek kapatmaya çalıştı .

 

Ceza Alabilirdi !

 

Böylelikle RTÜK  tarafından ceza almayan Okan Bayülgen’in programı son anda kurtuldu. Kıza güzel bir konuşma yaparak kızı protesto yapmaması konusunda ikna etti. Normalde yapılması gereken yayın kesilmesiydi ancak Okan Bayülgen yayının kesilmesini istemedi kızı konuşmaları ile ikna etti. Kızı ikna ettikten sonra reklam arasına girdi .

 

Reklam Arasında Kendisi Gitti

 

Kız reklam arasına girildiği anda programı terk etti .Okan Bayülgen’in soğukkanlı davranışı sayesinde program herhangi bir ceza almadı .Yapılacak olan eylem daha başlamadan sonlandırıldı. Eylemdeki kızı konuşmaları ile etkileyerek tekrar yerine oturmasını sağladı ancak kız reklam arasına girilince programdan çıkıp gitti. Kanalını zarara uğraması  durumundan kurtulmasını sağlayan Okan Bayülgen yetenekli bir sunucu olduğunu da herkese  ispatlamış oldu .

Soyunarak Protesto

Çıplak Kızın Talk Show Da Protestosu !   Okan Bayülgen tarafından yapılan talk show programında bir anda eylem yapmak isteyen bir kız soyunarak  Okan Bayülgen’e doğru yürüdü ancak Okan Bayülgen durumu idare etti ve durumu idare etmesi ile birlikte protesto yapacak kişiye güzel bir ders verdi. Daha öncelerden hatırladığınız gibi aynı şeyi Beyaz show programı […]

01 Mayıs 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA