SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Ahmet Bey

2016 Agario Private Server List

2016 Agario Private Server List
Bu haber 18 Kasım 2016 - 7:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Agario oyunu, günümüz şartlarında belki biraz basit düşebilir. İlk anda basit grafikler ve ses efektler ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, ilk andaki tepkiniz olumsuz olabilir. Ancak, oyuna daldıktan sonra, ilk önyargıyı unutacaksınız. Yerine, boş vaktim olsa da agario oynasam, diyen biri gelecektir.

 

2016 yılının en ilginç ve ilgi çekici oyunu olan agario, aradığınız macerayı ve mücadeleyi sunmaktadır. Bu nedenle, gençler için yeni bir seçim. Dünyayı oyun ve eğlencedir. Online oyunlar da bu eğlencenin bir parçasıdır. Agario oyunu ile online kapışmayı yaşayın. Dövüşlü veya grafik harikası bir oyun değil, ancak mantığı ile gittikçe yayılan bir oyun macerasıdır.

 

Agario Oyunu, Olimpiyat Heyecanı Yaşatıyor

 

Olimpiyat heyecanı yaşatan agario private server oyunu, günümüz şartlarında son derece etkili ve hızlı bir oyun. Online kapışmanın yeni adı olan agar.io oyunu, agario private server adreslerinden bir nick almanızla başlayan bir maceradır. Günlük oynamadan rahat edemeyeceğiniz bir tutkuya dönüşmektedir. Bu oyunda nick aldıktan sonra, ilk önce küçük bir hücre oluyorsunuz. Ancak, kendinizden küçük hücreleri yiyerek, büyümeye başlıyorsunuz.

 

Agario private server oyununda bunun akabinde boşluk yani space tuşu ile parça ile hücrenizi birleştirmektedir. Çok büyüdünüz ve hızınız azaldı, takım arkadaşlarınızdan hücreden parçalar göndermek istiyorsunuz. W tuşu ile parça atabilmektesiniz. X tuşu ile tuzaklama işlemi yaparak, durumunuzu daha iyi bir noktaya getirmeye çalışıyorsunuz. Fare ile hız ve yönü tayin ediyorsunuz. Kaçma ve yakalama işinde, fare, en kullanışlı aracınız olacak bu nedenle, fareyi iyi kullanmalısınız.

 

Agario Private Server 2016

 

Agar.io oyununda, hızlı ve atak olmak önemlidir. Strateji anlayışı ve mücadele hırsınızı genişletmektedir. Takım arkadaşları ile yardımlaşma ve lider olmak için gereken çabayı öğreniyorsunuz. Bu oyunun nasıl oynandığı ile ilgili mesaj ve yazılar, online ortamında gittikçe artmaktadır. Bu da, agario pvp oyunun çok merak edilen bir oyun olduğunu göstermektedir. En iyi grafiklere ve görüntülere sahip olmasa da, gün geçtikçe, dünyanın her yerinden, yediden yetmişe bütün insanlar, bu oyunu oynamaya başlamıştır. Dünyanın öbür ucundaki arkadaşları ile oynama durumu gerçekleşmektedir. AgarioHit Online oyunlar içinde en iyi oyun olmaya aday bir oyundur.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA