SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Beylikdüzü Kuru Temizleme ve Ütü Evi

Beylikdüzü Kuru Temizleme ve Ütü Evi
Bu haber 29 Haziran 2016 - 16:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Günümüz koşullarında giysi ve elbiselerde meydana gelen lekeleri, kirleri çıkartmak her ne kadar ileri teknoloji çamaşır makineleri ile mümkün olsa da bu cihazların bir çoğununda giyim ürünlerini soldurduğu, canlılığını azalttığı bir gerçektir. Bununla birlikte ekonomik koşullar nedeniyle hem erkeklerin hem bayanların çalışmak zorunda olduğunu düşünürsek kuru temizleme firmalarına olan ihtiyacın neden bu kadar artış gösterdiğini anlamak zor olmasa gerek…
2
Beylikdüzü kuru temizleme hizmetlerinin aktif olarak sürdürüldüğü ilçeler arasında yer almaktadır. İlçe halkının çalışan kesimden oluşuyor olması, zaman sıkıntısı, ürünlerin canlılığı ve tam hijyen bir temizlik istediği Beylikdüzü halkının kuru temizleme firmalarını tercih etme sebepleri arasındadır.

Kuru temizleme ile birlikte tabiî ki olmazsa olmaz olan ütü konusunda da yine kuru temizleme firmalarının hemen hepsi hizmet vermektedir. Yalnız bunun yanı sıra ilçede sadece ütü hizmeti sunmakta olan ütü evi olarak hizmet veren firmalarda yer almaktadır.

Beylikdüzü kuru temizleme firması Cleanlüx (www.cleanlux.com.tr) bir süredir ilçe halkına hizmet vermektedir. Clanlüx ekolojik temizlik yapması ile diğer birçok temizlik firmasından kendisini ayırmaktadır.

Beylikdüzü kuru temizleme fiyatları rekabet dolayısıyla İstanbul ilinin diğer birçok ilçesine göre çok daha uygundur. Beylikdüzü halkının kuru temizleme için Cleanlüx ‘ü tercih ediyor olmasının en temel sebeplerinden birisi fiyatlarının uygun oluşudur.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA