SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettikleri gerekçesi ile haklarında soruşturma açılan Muğla'nın Bodrum ilçesi Türk Eğitim-Sen...
Haber:Berk ARSLANTÜRK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettikleri gerekçesi ile haklarında soruşturma açılan Muğla'nın Bodrum ilçesi Türk Eğitim-Sen Bodrum Şube Başkanı olan ve aynı zamanda Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi'nde görev yapan öğretmen Hüseyin Tekinay ve Sitare Özkan Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı görevini yürüten Serpil Erzen hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
Sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret paylaşımları yaptıkları gerekçesiyle Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı ve Kanuni Sultan Süleyman Lisesi öğretmenlerinden olay Hüseyin Tekinay ve aynı sendikadan Çok Programlı Anadolu Lisesi müdür yardımcılığı görevini yürüten Serpil Erzen hakaret ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu. Savcının talimatı üzerine polis, Erzen ve Tekinay'ın bilgisayarlarını incelemek için el koydu. Her iki öğretmenin de konu ile ilgili ifadelerine başvurdu.
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Hüseyin Tekinay ve Çok Programlı Anadolu Lisesi müdür yardımcısı Serpil Erzen soruşturma sona erene kadar açığa alındığı bildirildi.
23 Mart 2016 - 7:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Cumhurbaşkanı’na Hakaretten açığa alındılar

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA