SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Podyumların tanınmış mankenlerinden biri olan Elif Ece Uzun en son Bodrum’da bir defilede sunum yaptıktan sonra yaşadığı yoğun iş temposu sebebiyle…

Podyumların tanınmış mankenlerinden biri olan  Elif Ece Uzun en son Bodrum’da bir defilede sunum yaptıktan sonra yaşadığı yoğun iş temposu sebebiyle büyük yorgunluk hissi sebebiyle hastanelik duruma düştüğünü bildirildi.

 

Elif Ece Uzun haftasonu Bodrum’da katıldığı bir defilede işi bittikten sonra kendine zaman ayırarak tatil yapma fırsatı yakaladı. Güzel manken Lugga Boutique Otel’de defilesi bittikten sonra sahile giderek gezinti yaptı. Ancak defileye çıkmadan önce hastaneye gitmek zorunda kaldığı da basına yansıdı. Elif Ece Uzun aralıksız yapılan çalışmalar sebebiyle Bodrum’daki bu defileyi aynı zamanda fırsata dönüştürüp kendine tatil yapma fırsatı yarattığını ve bir gün fazla kalarak dinlenmek istediğini belirtti. Yoğun iş temposu  sebebiyle hastaneye gitmek zorunda kaldığını belirten Uzun, “Hızlı bir yapım var. Annem beni sürekli uyarıyor. ‘Her gün iş yapma kızım, kendine arada zaman ayır. Bir gün dinlen bir gün çalış.’ diyor. Ancak ben sürekli farklı şehirlerde defilelere katıldığım için vücudum bu duruma alışamadı. Bodrum’a gelmeden önce hastaneye gitmek zorunda kaldım.  İki şişe serum taktılar ve sabaha kadar hastanede kaldım. Buraya gelmeden önce Simge Tertemiz ile beraberdik. Bodrum’a gelmeden önce bana ‘İnşallah denize giremezsin.’ dedi. Gerçekten de nazar değdi. Hastanelik durumlara düştüm. Simge’yi arayarak, ‘Ne dersen çıkıyor, senin nazarım değiyor.’ diyeceğim.” dedi.

 

Güzel manken Ece Uzun yorgunluğuna rağmen Bodrum defilesi öncesinde çocuklarla birlikte oyun oynadığını ifade ederek, “Sanırım mikrop kapmışım. Hastanede bana farklı vitaminler takviye ettiler ve sabah kendimi bomba gibi hissettim.  Allah’a çok şükür.” dedi.

 

Çalışmak için gittiği yerlerde aynı zamanda tatil yapmak fırsatları da yakaladığını ifade eden Uzun, “Memleketimiz sürekli sorunlarla boğuşuyor. İnşallah bu sorunlar azalır ve güzel organizasyonlar sayesinde problemleri unuturuz. Maalesef ülkemizin durumu çok iç açı değil. Birkaç gün mutlu oluyoruz sonra iki üç gün yas tutuyoruz. Birkaç yıldan beri böyle kötü bir dönem yaşamaktayız. Ümit ediyorum ki ülkemiz en kısa süre içerisinde normalleşir. Gezi Parkı olaylarından sonra Türkiye’nin düzeni bozuldu. Gezi Parkı olayları sebebiyle 60’a yakın defilem iptal edilmek zorunda kaldı. Ancak çok sorun etmiyorum. Hayatta böyle şeyler de olabilir. Memlekette birileri şehit düşerken ben de defileye çıkmaktan çok mutlu olduğum söylenemez. Hiç kimse ölmesin, ben de para kazanmayayım, hiç sorun değil.” dedi.

Elif Ece Uzun Bodrum’da hem iş, hem tatil yaptı

Podyumların tanınmış mankenlerinden biri olan Elif Ece Uzun en son Bodrum’da bir defilede sunum yaptıktan sonra yaşadığı yoğun iş temposu sebebiyle… Podyumların tanınmış mankenlerinden biri olan  Elif Ece Uzun en son Bodrum’da bir defilede sunum yaptıktan sonra yaşadığı yoğun iş temposu sebebiyle büyük yorgunluk hissi sebebiyle hastanelik duruma düştüğünü bildirildi.   Elif Ece Uzun haftasonu […]

19 Nisan 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA