Hamile Kadını Kocası Döverek Öldürdü

Olay kadının kocası ile kavga eden oğlunun arasına girmesi sırasında gerçekleştirilmiştir.Bakının vahim katledilmesi olayı meydana geldi. Kişi hamile eşini döverek öldürdü.

Pirallahı Rayon Polis İdaresinden e bildirdiler ki, 3 sayılı şehir klinik hastanesinde 1975 doğumlu Loginov Yuri Sergeyevna jinekolojik kanamadan öldü.

Araştırmalara başlayan polis memurları kadının kocası 1976 doğumlu Mustafa Sadık oğlu Sadıqov tarafından dövüldüğü keşfettiler.

Araştırma sonucu ki, oktyabrın 8-de Yuri Sergeyevnanın 13 yaşındaki oğlu ile Faik Sadıqov arasında tartışma çıktı ve erkek çocuğu dövmeye başladı. İşte tam bu sırada Yuri eşiyle çocuğunun arasına girip. Bundan hiddətlənən Faik bu kez karısını kemerle dövmeye başladı. Baş ve vücut bölgesinden birkaç yaralanan hamile kadın hastaneye iletildi.
Birkaç gün hastanede muayene edilse de, onun hayatını kurtarmak mümkün olmamıştı. Kadının hamileliği bozulup ve kanamadan öldü.

Olayı törən kişi daha saxlanılıb ve şu anda Hazar Bölge savcılığının çalışanları tarafından sorgulanır.

Şu anda Pirallahı Rayon Polis İdaresinde Sadıxovun çevreleme ve suçlanmasının edilmesi için tedbirler alınacaktır.

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın