SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

MAĞAZA DEKORASYONU YAPAN FİRMALAR

MAĞAZA DEKORASYONU YAPAN FİRMALAR
Bu haber 11 Mayıs 2016 - 20:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Birçok alana dayalı sektörlere ait markaların mağazalarına girdiğimizde ürünlerden çok mekânın dekorasyonu ve vitrin tasarımları dikkatimizi çekmektedir. Büyük markaların mağazalarına dışarıdan baktığımızda ilk etapta ürün gözümüze çarpmaz, ilk olarak mekânın şıklığı ve modern dekorasyon işlemine gözümüz ilişmektedir. Küçük çaplı mağazalar veya dükkânlar bile bu akıma kapılarak büyük markaların yapmış olduğu vitrin tasarımı üzerine mimarlık ve dekorasyon firmaları ile anlaşarak kendi mekânlarının vitrinlerini muhteşem bir dekorla tamamlamaktadır. Bu sayede teşhir ürünlerini rahatlıkla ister mobilya, ister giyim veya ister bilgisayar gibi teknolojik ürünlerin boyut ve hacimlerine göre vitrin tasarımları uygulanmaktadır.
MAĞAZA DEKORASYONU YAPAN FİRMALAR
Vitrin tasarımının yanı sıra aynı zaman’da mağaza dekorasyonu işlemi de son yıllarda birçok esnaf ve küçük çaplı işletme mağazaları tarafından uygulanan dekor türüdür. Müşterilerinin daha rahat ve güzel görünüme sahip bir mağazada alışveriş yapmaları için mağaza sahipleri çeşitli mimarlık ve dekorasyon firmaları ile anlaşarak kendi ürün konseptlerine uygun mağaza dekorasyon talebinde bulunmaktadırlar. Yapılan dekorasyon işlemi sonucunda mağazanın tüm ürünleri dekorasyon ile uyum sağlayarak mağaza müşterilerinin daha çok zaman geçirmesine de olanak tanımaktadır.
Uygulanan mağaza tasarımı , mağazanın iç dekorasyon alanını müşteriye daha bir görkemli göstererek mağaza içerisinde daha fazla zaman kazandırmasına ve kendisini cezp ettiği için alışveriş yapma olasılığını %85’e kadar çıkardığı görülmüştür. Mimarlık üzerine dekorasyon hizmetleri sunan firmalar aracılığı ile mağazanız için uygun dekorasyon işlemini yaptırabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA