SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Neden Metin2 Pvp ?

Neden Metin2 Pvp ?
Bu haber 04 Temmuz 2016 - 17:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Oyuncuların her zaman  birçok seçeneği olur çünkü internet gelişmelere açık bir platformdur . Bir dosya paylaşılır  ve bu dosya kısa sürede birçok kişi tarafından indirilir eklemeler yapılır çıkarmalar yapılır her kullanıcı dosyaya kendi imzasını bırakır .  Yani her kullanıcının farklı istekleri olacak ki bunu da oyunlara da yansıtacaktır. İşte oyuncuların farklı isteklerine cevap verebilen bir platforma buradan giriş yapabiliriz . Her oyuncu için metin2 pvp kendisini değiştirmiş ve oyuncuların seveceği hallere bürünmüştür . Her oyuncu her zaman aynı şekilde sevmediğinden açılan metin2 pvp adreslerinde farklılıklar görülebilir ki bu durumu artık birçok oyuncu yadırgamamaktadır . Oyuncular her zaman farklılıklara alışık hale geldi .

Metin2 Pvp Serverlerin Tercih Nedenleri

Oyuncuların tercihleri incelendiği zaman oyuncuların artık eskisi kadar metin2 oyununa rağbet etmediğini  ancak metin2 pvp serverler söz konusu olunca çeşitlilik içerisinde yüzer hale geliyor . Hiç sıkılmadan farklı metin2 pvp serverler de zaman geçirebilir . Her metin2 pvp serverler birbirinden farklı olunca oyuncularda bu farklılıklardan yararlanarak yeni metin2  oyununa başlamış gibi hissediyor  . Bu demek olmuyor ki metin2 oyunu kötüdür . Burada söz konusu olan oyuncuların ne istediğidir . Örneğin bir kullanıcı kalabalık fonksiyonlardan hoşlanırken bazıları da o kadar fonksiyonu geliştirmekle uğraşmak istemez ve bazılarına hoş gelirken bazılarına da sıkıcı gelebilmektedir .

Pvp Serverlerin Katkıları

Pvp serverlerin tanıtılmasının ardından hemen akla gelen ilk soru : ‘’ ne kadar katkı sağlayacak ?, ne işe yarayacak ? ‘’ sorusu oldu.Kısaca cevaplamak gerekirse pvp serverler katkı konusunda tamamen oyunculardan ilham alıyor . Yapılan çalışmalar tamamen ihtiyaçlara yönelik hazırlanıyor . Yani bir oyuncu oyunda en yüksek seviye olmak istiyorsa pvp serverlerin kurucusu bu durumu mümkün kılıyor çünkü orijinal oyundan bir farkı olması gerek . Bu durumda da oyuncu sanki orijinal oyunda en yüksek seviyeye ulaşmış gibi oyunun tadını çıkartabiliyor . Oyuncu için önemli olan en kısa sürede zamandan tasarruf ederek oyunun tüm özelliklerine sahip olmaksa pvp serverler .

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA