Okan Bayülgen’e Bir Şok Daha !

Okan Bayülgen adındaki eskiden talk-show programı yapan şahıs 2017 senesi için yeni bir program yapmak üzereyken sunucu  olarak katıldığı 47. Altın Kelebek Ödül Töreni içerisinde Diriliş Ertuğrul dizisi için ağır sözleri nedeniyle ağır eleştiriler aldı. Ödül almasına rağmen söz hakkı tanınmadı ve sahnede  ukala tavırlar sergilemesi nedeniyle Okan Bayülgen hem kanaldan kovuldu hem de reklam tekliflerinden mahrum kaldı.

İşte olayların detayları:

Okan Bayülgen, 43’üncü Altın Kelebek Ödül töreninde ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi ile ilgili sözleri nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulmuştu. ‘Yılın Dizisi’ unvanı verilen ekibin konuşmasına izin verilmemesi Gündem olmuştu.

Vatan’ın haberine göre; ‘Diriliş Ertuğrul’ hakkında tepki çeken bir konuşma yapan ödül töreninin sunucusu Okan Bayülgen’in, Kanal D’de ekrana gelmesi beklenen yeni şov programı yayına başlamadı. Kanalın, halkın tepkisinden çekindiği gerekçesiyle programı iptal ettiği ileri sürüldü.

Okan Bayülgen’e bir darbe de Reklam sektöründen geldi. İddiaya göre; seslendirme yaptığı marka, ünlü şovmenin reklam anlaşmasını iptal etti. Bayülgen, bu konuda henüz bir açıklamada bulunmadı.

admin

Ben Harun Güçlü 1988 Trabzon akçaabat doğumluyum küçük yaşlarımdan beri araştırmacı ve bilgi paylaşımcı bir insandım, tek hedefim habercilikte doruğa ulaşmak

Bir Cevap Yazın