SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Omurgalı Çatı Merdiveni

Omurgalı Çatı Merdiveni
Bu haber 13 Temmuz 2016 - 15:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Betonarme veya konstrüksiyondan oluşan yapı elemanlarıyla bir merdivenin mekana uygulanamadığı durumlarda çatı merdiveni doğru bir seçenek olacaktır. Metrekaresi küçük ve dar alanların son derece pratik bir mimari çözümü olan merdiven modelleri kullanılmadığı zamanlar katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapalı konumda merdivene dair hiçbir unsurun görünmemesine olanak tanımaktadır. Bir kapak üzerine tavana monte edilen çatı merdiveni standart ölçülerde olduğu gibi özel ölçülerle de imal edilebilmektedir. Kullanma ihtiyacı hissettiğiniz anda uzanma çubuğu ile saniyeler içerisinde açacağınız merdiven çatı katına çıkmanıza hazır hale gelmektedir.

Ahşap, alüminyum ve buna benzer çeşitli yapı elemanlarıyla farklı modellerde imal edilen çatı merdiveni estetik görünümü ile beğeninizi kazanacak. Sağlam basamak yapısı, güvenliğinizi sağlayacak destek kolu ile iniş ve çıkışlarınızı çok daha rahat gerçekleştirebilirsiniz. Zemine inen merdiven ayaklarına yerleştirilen özel ayak profilleri her kullanımda zemine inen ayakların zemin döşemesine zarar vermesi engellenmiştir. Yapımında kullanılan malzemeye bağlı olarak ağırlık taşıma kapasitesi değişkenlik gösteren çatı merdiveni gerek kapılı konumda gerekse açık konumda şık ve estetik görünümüyle beğeninizi kazanacak.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde çatı aralarını kullanmak istediğinizde metrekaresi küçük alanlar için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Manuel kullanımların yanı sıra uzaktan kumanda teknolojiyle de çatı merdiveni yönetimini elinizde ulundurabilirsiniz. Motorlu sistemlere geçişte kullanım konforu da rahatlığınızı ön plana çıkaracak.

Elektrikli, teleskopik, makaslı, ahşap gibi seçeneklerde katlanır özelliğiyle iniş çıkışlarınız için zaman kaybını önleyen çatı merdiveni normal bir merdiveni taşıma zahmetinden de sizleri kurtarmaktadır. İhtiyacınız halinde kullanacağınız ve kullanmadığınız zamanlar katlayarak tavana kapak üzerine saklayacağınız çatı merdiveni işlevsel pek çok boyutu ile farklı renk seçeneklerinde beğeninize sunuluyor. Yer tasarrufu için sizler de çatı merdiveni modellerinden dilediğinizi uygun fiyatları ile tercih edebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA