SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Sezonun ilk Polonyalı turistleri

Sezonun ilk Polonyalı turistleri
Bu haber 30 Nisan 2016 - 18:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.
POLONYA pazarının lider tur operatörlerinden Coral Travel-Wezyr Holidays, Antalya’ya 2016 sezonunun ilk Polonyalı turist kafilesini yolladı.

POLONYA pazarının lider tur operatörlerinden Coral Travel-Wezyr Holidays, Antalya’ya 2016 sezonunun ilk Polonyalı turist kafilesini yolladı. 189 kişilik ilk kafilenin ardından, 27 Nisan ve 4 Mayıs tarihlerindeki hafta boyunca uçaklar inmeye devam edecek.

Genel Direktör Kaan Ergün, geçen yıla oranla Türkiye’ye erken rezervasyon taleplerinde azalma olmasına rağmen, bu yıl da pazardaki lider konumlarını koruyacaklarını belirtti. Kaan Ergün, “20 Nisan’da başlayan ilk charter’ımızın ardından, bir sonraki hafta Polonya’nın Varşova, Katovice, Gdansk, Poznan ve Wroclaw şehirlerinden Antalya’ya 6 charter seferi, Bodrum’a da 4 charter seferimiz bulunmakta. Sezon boyunca bu bölgelere Pegasus Havayolları ile devam edecek charter seferlerimizin artarak devam edeceğini öngörüyoruz” dedi.

Polonya’da 16 şehirde 20 satış ofisine, 115 yetkili acenteye ve 1900 satış acentesine sahip olduklarını belirten Ergün, şöyle konuştu:

“Türkiye, Polonyalının en sevdiği yaz destinasyonları arasında. Polonya’nın 10 uçuş noktasından 16 ülkeye tatil paketleri satıyoruz. Son yıllarda, grubumuzun yer hizmetleri alanında hizmet veren markası ODEON Tours desteği ile Yunanistan ve İspanya’da kapasitemizi artırarak güçlendik. Polonya’da erken rezervasyon ile tatil satın alma ilgi gören, oturmuş bir sistem. Geçtiğimiz sene satışlarımızın yaklaşık yüzde 40’ı erken rezervasyon ile gerçekleşti. Bu sene erken rezervasyonda İspanya, Yunanistan, Bulgaristan gibi destinasyonlar daha önde ve gözde gözükmesine rağmen, Türkiye’deki turizm hizmetlerinin gerek servis kalitesi, gerekse Polonyalı turistlerin tatil bütçelerine uygunluğunu dikkate aldığımızda, sezon içinde Türkiye’ye yönelik son dakika satışlarda bir artış yakalayabileceğimizi düşünüyoruz.”!

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA