SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi
Zaim Güngör

Sokak Barlarındaki Değişen Konsept

Sokak Barlarındaki Değişen Konsept
Bu haber 30 Kasım 2016 - 12:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İngiltere’nin Galler bölgesinde ki barlar henüz geleneksellikten uzaklaşmamışlardır. Aslında insanların oluşturduğu bir kültür haline gelmiştir. Avrupa ülkelerinin birçoğunda olan bar kültürü aslında çok yaygındır. Bar malzemeleri ile şekillenen konseptler her ülkeye göre farklılık gösterir. Her kesimden insanların iş çıkışı uğradığı arkadaşları ile geçirilen belki yarım saatlik deşarj olma yeridir barlar.

İnsanlar, psikolojik olarak iş bitiminde gün içerisinde ki karmaşanın yarattığı yorgunluğunu ya da iş stresini atıp eve gitmek için uğradıklarını dile getiriyorlar. Her bir Avrupalı ya da Gallerli bir bireyin gittiği alışık olduğu ya da benimsediği bir barı mutlaka vardır. Birçok arkadaşı ile görüşme fırsatı bulabileceği bir mekân olmuştur o bar o kişi için. Bu sadece barlar değil öğle aralarında gittikleri mekânlarda stres atma arkadaşları ile buluşma mekânları olmuştur.

Bir öğle yemeği pizzacıda buluşan birkaç arkadaşın ne restoran malzemeleri nede orada bulunan pizza ekipmanları önemlidir. Sadece yenen pizzanın lezzeti ve sohbetin sıcaklığıdır o inanları mutlu eden. Arkadaşlığın göstergesidir Avrupa ve İngiltere deki barlar ve öğle yemeği buluşma noktaları.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA