SON DAKİKA

Hitonhaber – Doğru ve Tarafsız haberin adresi

Magazin dünyasının tanınan isimlerinden olan ünlü kişi Kutsi birçok suçtan dolayı 21 ila 60 yıl arasında hapis cezası istemi ile yargılanmak üzere mahkemeye gönderildi.

Magazin dünyasının tanınan isimlerinden olan ünlü kişi Kutsi birçok suçtan dolayı 21 ila 60 yıl arasında hapis cezası istemi ile yargılanmak üzere mahkemeye gönderildi.Ünlü şarkıcı olan Kutsi için resmi belgede sahtecilik yapması nedeni ile birlikte rüşvet suçundan dolayı  21 yıl ile 60 yıl arasında bir hapis cezası istendi. Askere gitmemek için elinden gelen yapan ünlüler arasında yani sahte çürük raporu almak için uğraşan ünlüler arasında Kutsi’nin de bulunduğu ortaya çıktı.

30 kişi arasından Ünlü şarkıcı Kutsi de çıkınca olay herkesi şaşırttı. 2015 yılında 30 kişi hakkında hazırlanan iddianamede sahte çürük raporunda sahtecilik yapan kişiler tespit edildi. Kişiler arasında Ünlü şarkıcı Kutsi de bulunmaktadır .Şarkıları ile ünlenen Kutsi bir anda hapis cezası istemiyle gündemde olay yarattı. Askerlik görevini yerine getirmediği için sahte çürük raporu almak isteyen Kutsi bu sahte çürük raporunda birtakım sahtecilik yapmaktan dolayı 21 yıl ile 60 yıl arasında hapis cezası alması bekleniyor.

Şarkıcının hayranları bu konuda Kutsi’nin sahte evrak işleri girmesinden dolayı tepkili.Depresif bozukluk nedeniyle 3 kez küçük rapor almaya çalışan Kutsi soruşturmaya dahil edildi. Soruşturma sonucunda karar verilecek ve hapis cezası belirlenecek. Sanatçı depresif bozukluk olarak aldığı çürük raporunun gerçek olduğunu belirtti herhangi bir sahtecilik olmadığını söyledi. 10 tane uzman doktor tarafından onaylandığını söyledi. Raporların sahte olmasına imkan olmadığını söyleyen Kutsi  raporların 10 Uzman Doktor tarafınca kontrol edilip test edildiğini söyledi.

 

Ünlü Oyuncuya 60 Yıl Hapis Cezası !

Magazin dünyasının tanınan isimlerinden olan ünlü kişi Kutsi birçok suçtan dolayı 21 ila 60 yıl arasında hapis cezası istemi ile yargılanmak üzere mahkemeye gönderildi. Magazin dünyasının tanınan isimlerinden olan ünlü kişi Kutsi birçok suçtan dolayı 21 ila 60 yıl arasında hapis cezası istemi ile yargılanmak üzere mahkemeye gönderildi.Ünlü şarkıcı olan Kutsi için resmi belgede sahtecilik […]

09 Şubat 2016 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA